Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsi a mellem, most mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi a mellem, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom mindig azt mondja, hogy imádja a melleim és nem akarja hogy meg csináltassam őket (szilikon..), de ha megcsináltatom azt mondta elfogadja mert szeret. De engem nagyon zavar az, hogy úgy néz ki mint egy 12évesnek , mint a háromszög, ilyen hegyes, nagyon undorító:(

Néha olyan rosszul érzem magam e-miatt.

Szerintetek mit lehet tenni ez ellen?

18 éves vagyok.



2013. júl. 24. 23:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

Csinálj gyereket és megnőnek maguktól. :D

18/F

2013. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
inkább örülnél h nem a melleid miatt van veled
2013. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
jó az nekem az olyan jön be :D
2013. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
én például imádom a hegyes melleket...felizgulok tőle...
2013. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szilikon párti, de attól jobban és magabiztosabbnak éreznéd magad, akkor talán érdemes rajta elgondolkozni. Viszont mindenképpen várj évet. Egyrészt ilyen korban még nem is ajánlják, másrészt meg ez még bőven változhat. Mindenkinek van időszaka, mikor elégedetlen önmagával, de ez még bőven változhat.
2013. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

mit tehetsz?

Fogadd El Magad

2013. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
"23:07" Köszi, ha meg is csináltatom még mindenképpen várok vele pár évet.
2013. júl. 24. 23:08
 8/19 Komplikato ***** válasza:
70%

Mit lehet erre válaszolni? Ha ő neki jó vagy így, akkor miért kéne bármit tenned? Aki nem fogad így el, azért is miért kéne bármit tenned?


Ha TÉGED zavar, az más kérdés. De szerintem felesleges kockázat, viszont ha jobban éreznéd maga utána ... ezt neked kell eldönteni.


A testvérem is hasonlón problémázott egy évtizeden keresztül, most van egy stabil kapcsolata és 2 hete egy kisbabája, valahogy nem annyira érdekli már a dolog.

2013. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha így szeret a pasid, akkor nincs gond. Talán el kéne menned nőgyógyászhoz egy hormonvizsgálatra, lehet, hogy attól maradtak kicsik. Vagy kipróbálhatnád a fogamzásgátlót, mert előfordul, hogy valakinek attól is nő a melle.

Egyébként nekem is kicsi a cicim, de a pasim imádja. Én neki köszönhetően tudtam vele megbarátkozni

19/L

2013. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Ki képes kiadni rengeteg pénzt hogy nagyobb legyen a melle miközben a párjának így is tökéletes?

Nemértem :D

Amúgy mennyi manapság egy ilyen "mell nagyobbító műtét" ? Tuti nem olcsó azért de ha neked erre van pénzed tebajod:D

2013. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!