Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy valakit elutasítottatok azért, mert újra képbe került az ex? Majd pedig később rájöttetek, hogy hibát követtetek el azzal, hogy a másikat elküldtétek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 7. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen volt, de amint rájöttem, hogy baromság volt, megírtam a srácnak akit akkor elutasítottam (ugyanúgy beszélgettünk végig), és végül adtam neki esélyt :) ès hát, nem arra számítottam amit tett, ha már folyamatosan fél évig értem küzdött, engem akart.
2013. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem,ekkora hibát sosem követtem el nem hagytam el az újat a régi miatt, elhajtottam az exet a francba! Előbb kellett volna gondolkodnia...
2013. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!