Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért csinálja ezt velem? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálja ezt velem? Ha az övé vagyok lese szar ha nem akkor meg teper?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nem vagyok idegenek egymástól már jártunk 3x aztán szakítottunk. Mikor látta, hogy kezdek túllenni rajta vagy már nem foglalkozom vele akkor megin elkezdett "nyomulni" és mikor megint elkeztünk járni elkezdett hanyagolni. Utánna szakítottunk és megin minden előről. Én szeretem de nemértem, hogy ezt mért csinálja..
2009. nov. 7. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
egyszerűen ne foglalkozz vele,csak szórakozik veled...keress egy nomális pasi.
2009. nov. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*pasit
2009. nov. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fiúk többsége szereti, ha egy lány kihívást jelent neki... aztán sokan ha megkapják az adott csajt, már nem kell nekik annyira és emiatt otthagyják. Sajnos ilyenek a pasik. Szerencsére akad 1-2 rendesebb fajta is, remélem legközelebb olyat fogsz ki!
2009. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
remélem is. de az a baj, hogy nem egyszer játszotta el ezt :S köszi :)
2009. nov. 7. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert egy jellemtelen barom, nem tudok rá mit mondani.

Van a rendesebb fajta, próbálj meg ott keresgélni.

2009. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!