Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiába nézek rá egy lányra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába nézek rá egy lányra, mosolygok rá mindig csak úgy néznek rám mint egy gyilkosra vagy leszegett fejjel tovább mennek. Miért?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ellenszenves, rosszarcú. A közeli lány ismerőseim sármosnak mondanak. Ennek ellenére bárhol próbálnék közeledni idegen lányok felé mindig ezt kapom. Mintha tényleg valami gyilkos lennék vagy éppen megpróbálnám kirabolni őket. Öltözetem normális (főleg a Gant-ből öltözöm), ápolt vagyok.


Miért érzem úgy hogy félnek tőlem a lányok/nők? Ismeretségi körből nem tudok ismerkedni, ott mindenki foglalt vagy valamelyik havernak az exe. Szívesen ismernék meg csak úgy valakit az utcán vagy bárhol, de amilyen ellenszenvesek a nők esélyem sincs erre.


Próbáltam ma is hogy félmosollyal az arcomon járok-kelek mint aki megütötte a lottó ötöst, de csak gyilkos pillantásokat és elutasító-menekülő tekinteteket kaptam minden nőtől. Nem vagyok tolakodó amúgy, nem erről van szó.


Sok nő panaszkodik hogy senki nem mer oda menni hozzá, meg hogy nekik kell már felszedni a pasikat. Hát én ezt nem pártolon és én mennék elébe a dolgoknak.


Mit gondoltok?


25/F



2013. szept. 27. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ez azért lehet mert nincs fogad :D
2013. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kolosszus22 ***** válasza:

Lehet már túl jól nézel ki, aztán elérhetetlennek tűnsz. Én is azt veszem észre, hogy sok nőt zavarba hozok egy szó nélkül, elég ránéznem valakire.

26F

2013. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van velem is! Mindegyik azt hiszi először hogy valami maffia tag vagyok :D Aztán miután megismerkedtünk utána meg el vannak ájulva hogy milyen kellemesen csalódtak bennem, meg hogy jóképű vagyok, csak olyan mérges nézésem van :D

Egy előnye viszont van, soha nem mertek még belémkötni :D 24/F

2013. szept. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérhetnék egy képet? Engem vonzanak a gyilkos tekintésű férfiak, csak érdekelne, hogy mégis mitől rettenek vissza a hölgyek.

L

2013. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyenek az emberek, én általában mosolyogva közlekedem mindenhol (ilyen a természetem), és látom az embereken, hogy teljesen hülyének néznek emiatt.. Pláne hétfő reggelente :D


Nem tudok sajnos mit tanácsolni, de ne vedd magadra ezeket a rosszalló pillantásokat, a nagy többségnek furcsa és nem tudja értékelni, de van, aki igen.. Nekem mindig feldobja a napom, ha mosolyognak rám :)


25/N

2013. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!