Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk elsősorban! Ha van barátnőtök akkor a lánybarátotoknak írtok ilyet? Meg kell ijednem?

Figyelt kérdés
a barátom az egyik lány barátjának ilyet írt: mikor találkozunk? már kicsit hiányzol .. ?
2013. szept. 28. 00:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nincsenek lánybarátnőim, sosem barátkozom lányokkal csak eggyel most. Ha ő mindenképp a barátnőm lesz, akkor nem lesz több lány, akivel foglalkoznék. (női rokonokon kívül), én megijednék a helyedben. Ha a barátnőm ilyet írna egy fiúnak nem keresném többet, mert minek?
2013. szept. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nekem van fiú barátom több is és igen szoktam ilyet írni. :)

36 N

2013. szept. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 frequency válasza:
Megijedni?Minek?Mehet a levesbe az ember ez alapján.
2013. szept. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekem írt már ilyet fiú barátom, sőt szeretleket meg szivecskét is kaptam kapcsolatban élő barátoktól, de nem azért, mert akartak tőlem valamit. Szerintem ha más jel, "probléma" nincsen, akkor ezen ne húzd fel magad.
2013. szept. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Áhh :) Én ugyan lány vagyok,de van egy fiú,akivel lassan harmadik éve testvéri szinten barátok vagyunk,és ez,amit írtál,nálunk alap. Teljesen máshogy érzek iránta,mint szerelem,de tényleg nagyon tud hiányozni és nagyon szeretem,mert rengeteg közös élmény meg hülyeség köt.. és ugye az idő is. :) Gondolj csak bele,akkor is ír az ember ilyesmit a barátjának,ha az történetesen vele azonos nemű. :) No para. :)
2013. szept. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Pretty_Fighter ***** válasza:
Na ezt figyeld,én a legjobb (fiú) barátommal néha napján azt is szoktuk egymásnak mondani,hogy szeretlek:)
2013. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Utolsó ezzel nem vagy egyedül... :)
2013. szept. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

szerintem ezek nagyon ingoványos területek, de ez csak az én véleményem, nem fikázásból írtam. Én nem írnék ilyet lányoknak és nem is várnék ilyet, hacsak nem a barátnőm tényleg, fizikailag. De lehet, hogy csak öreg vagyok már ehhez a rendszerhez, és nem tudom hogy megye ez akkor. Mitől barátja valaki egy lánynak és mitől nem, és miért stb. Nekem ezek csúsztatásnak tűnnének.


27/f

2013. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
27 évesen öreg vagy a rendszerhez? Csak 2 évvel vagy idősebb mint én... Egyébként meg elég szomorú, hogy az emberek többsége képtelen arra, hogy ellentétes nemű emberrel legyen nagyon jó viszonyban, anélkül hogy bármit is akarna tőle... Nem értem mi a különbség abban, hogy van egy fiú haverod, meg van egy lány haverod...
2013. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Elvileg semmi. De én elsőre mindig, mint fiú jövök be nekik, meg egyébként sem vagyok valami túl barátságos forma. Abból meg már úgy haverkodás nem nagyon lesz. Pletyka meg ilyen csaj témákba nem tudok igazából részt venni, mert nem érdekel maximum gúnyolódva.
2013. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!