Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ilyenkor? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor? Teljesen kikészit ez a helyzet.

Figyelt kérdés

Tavaly telen jartam egy fiuval, es tenyleg nagyon szerettem , szakittunk kb 2 honap utan, es utana meg kb fel evig nagyon szerettem, nyaron athivott magahoz, azthittem ujra kezdhetunk mindent en naiv... es hat minden volt csak szex nem, ez megtortent 2x. Most kezdtem a kozepiskolat es ez az egesz dolog elterjedt rolam, hogy ugy volt kozottunk tobb, hogy nem voltunk egyutt... az egesz iskola tudja es mindenki errol beszel tudjak a nevem es azt hiszik hogy atment rajtam a fel varos. pedig nem igaz !! ennyi volt fiuval.

mit tudok ilyenkor csinalni? elegem van mar nagyon


2013. szept. 28. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen a jó öreg pletyka és rágalom , nézd vannak barátaid akik tudják milyen vagy és te is tudod az igazat akik meg elhiszik a pletykát azok meg vessenek magukra régen én is túl sok jelentőséget adtam ennek, de hidd el jön más pletyka te el leszel felejtve főleg ha nem csinálsz semmi extrát . Nehéz de ne foglalkozz velük tanulni mész hát tanulj lógj azokkal akik birnak és kész
2013. szept. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pár hét és teljesen más lesz a téma, azt pedig ki kell várni. csinálni már nem tudsz semmit, húzd meg magad ez idő alatt, hogy nehogy te legyél a következő téma is.
2013. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!