Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a megoldás egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás egyszerűen teljesen patt helyzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Valaki tapasztalt ember v aki már átélt hasonló segítsen.

2éve vagyok együtt a barátnőmmel ő 21 én 20.

Egyszerűen olyan problémák vannak a családjába amitől válságba kerülhet a kapcsolatunk annak ellenére, hogy nagyon szeretjük egymást. Az elején első 8hónapba semmi gond nem volt nála, egy héten fele itt nálam másik felét ott töltöttük nála. Minden működött. Majd mostanára már annyira elmérgesedett a helyzet, hogy csak nálam tudunk lenni. Az Anyukájával egyszerűen nem találom a közös hangot, teljesen más mint én. Megpróbáltam én már mindent de értelmes dologról nem nagyon lehet vele beszélgetni. Ezért köszönésen kívül nem megy más. Van egy vele egy idős fiú testvére, aki most már megpróbál beleszólni az egészbe. Engem szid, meg hogy akár meg is verne ha oda megyek (pff) . Olyan dolgok fájnak neki, hogy barátnőm inkább itthon akar maradni mint, hogy külföldre menjen dolgozni. Mert nem fontos neki ennyire a pénz mint fordítva. Szóval a helyzet nagyon kemény.. jelenleg arra gyűjtögetek , hogy közösen eltudjunk kezdeni egy kis életet akár egy másik városba. De ez még nem a közel jövő. Most egyenlőre mindig ő jön hozzám.. de ez nem tudom mennyire fog működni.. Ez nem teljesen fifty-fifty.

Főleg úgy, hogy én az ég világon nem csináltam semmit. Csak nem tetszik odaát az, hogy mi nekünk más dolgok a fontosak ennyi idősen mint mondjuk sok hasonló egyszerűbben gondolkozó fiatalnak pl. bulik,stb.

Erre nem vágyunk és ezt se tudják elfogadni.

Sok mindent buktam már emiatt a kapcsolat miatt, pénztől elkezdve,munkahely és még tudnám sorolni. És ennek ellenére se úgy néznek rám , hogy van egy rendes barátja aki nem egy szerencsétlen, hanem még én vagyok a rossz.. Ez annyira fáj és ezt tölti ki jelenleg a mindennapjaim, nagyon a szívemre tudok venni mindent..Ezt meg egyszerűen annyira nehéz elviselni így.

Mit tegyek? Eltűrni nem fogom , hogy bárki olyan sértegessen aki bele se lát a kapcsolatunkba csak ítél, kívülállóként. De ha most ennél jobban borítok mindent csak még rosszabb lesz. Szóval egyszerűen nem értem.

Hogy lehetnek ilyen családok? Borzasztó és fáj.

Ha sikerül elkezdeni a közös életünk, és majd e dolgok miatt, vissza se fog nézni úgy megy el akkor majd rájönnek.. De ez még legalább 7hónap kb.. =(


2011. jan. 20. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha összeköltöztök, akkor jobb lesz a viszony, hidd el. Nálunk is ez volt. Addig próbáljátok nálatok kihúzni. Beszéld meg a szüleiddel, hogy ez a helyzet, remélhetőleg ők megértik és támogatnak titeket.
2011. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a szüleid megértik, költözzetek oda, a csaj adjon bele a rezsibe.

A csaj szüleivel meg szóba sem kell állni.

2011. jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még tanul sajnos. Ebbe az évbe végez, ha minden jól megy:(
2011. jan. 20. 13:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Júniusig ki kell bírni, de utána új életet fogtok kezdeni - már ami a minőséget illeti. Legalábbis remélem.


Ismerek hasonló párt, ők pl. Nagykőrösről Kecskemétre menekültek az egyik hülye szülő miatt. Egy koszos albérletben laktak 2 évig, a 6 szobás szülői ház helyett, de sokkal boldogabbak voltak.


Most 3 éve házasok, egy gyerekük van:-)

2011. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a családjának mond el a következőt:


te nem szólsz bele a lányuk döntésébe, ha menni akar ki, hát hagyod, ha veled akar maradni, te eddig is és ezután is minden tőled telhetőt megteszel hogy nektek jó legyen


ezzel leráztad magadról a felelősséget, nem te leszel a bűnbak

2011. jan. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az nagyon edes hogy ennyi mindent felhagysz a baratnodert :) De most tenyleg....mondd meg a szuleinek hogy neked nincs semmi rossz szandekod, vagy szerintem kerdd meg a baratnodet hogy kerdezze meg a szuleitol s tesojatol hogy mi a bajuk veled ( persze amikor te nem vagy ott ) . En igy csinalnam :D Aztan juniusig meg birjatok ki, hiszen ahogy mongyak : A szerelem mindent legyoz ;)
2011. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!