Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kicsit nagyobb nem gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kicsit nagyobb nem gond?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe szerelmes vagyok ő is belém stb stb...

És kb 10-15 cm-rel magasabb nálam... szerintetek ettől függetlenül össze jöjjek vele?


2013. szept. 28. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
miért ne??? nem értem ezeket a kérdéseket. de ha neked barna a hajad neki meg szőke, akkor már nem sajnos :/
2013. szept. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Simán. Mi lenne az akadály? Egyáltalán nem látom a logikát! Nem szekrényt vásárolsz a szobába, hogy nézni kelljen a méreteit!
2013. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemhiszem bár nállam álltalában alacsonyabbak a lányok.(184cm/15 F)
2013. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*nemhiszem h, gond lenne.(félreérthető volt)
2013. szept. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eleve, ha már mindketten szerelmesek vagytok egymásba, akkor szerinted őt ez zavarja? Ha zavarná, eleve nem lenne beléd szerelmes.
2013. szept. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1. váloszoló akkor miért ne?
2013. szept. 28. 11:21
 7/8 anonim ***** válasza:
nem gond eleinte...de később lesznek bizonyos hátrányai és ezt nem a szex szempontjából gondolom...hanem te fogod magad furán érezni mellette annak ellenére h lehet h őt ezt egy kicsit sem fogja zavarni pl amikor elmentek baráti társasággal bulizni vagy hasonlók akkor kicsit érdekes lesz a helyzet...nah de remélem nem így lesz és boldog kapcsolat lesz ;)
2013. szept. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
őő elfelejtettem tisztázni hogy 12 vagyok meg ő is :))
2013. szept. 28. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!