Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki engem fenyeget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki engem fenyeget?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek 4 éve vagyunk együtt,1 éve élünk együtt,viszont van egy fiú aki szerelmes belém,és mindig fenyeget.A barátommal már nem olyan a kapcsolatom mint volt,ő csajozik,és nem törődik velem.ez a fiú aki engem fenyeget,tudja hogy hol lakom,és feltett engem egy sex oldalra,és azzal fenyeget engem,hogy ha nem alszom nála,meg nem adok neki pénzt,akkor meg mutatja a barátomnak,és elfogja hinni,meg hazudozni fog neki,de már nagyon elegem van,mit kéne tennem?

#fenyegetnek
2013. szept. 28. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel gondolkozás nélkül
2013. szept. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A barátodnak kéne közbe lépnie. Én ezt nem hinném el a csajomnak hacsak nem vmi meztelen képről van szó. Olyanra photo shoppolni meg nem lehet ha ismer pucéron.


Szval Jelentsd fel (óvatosan), de én tuti nem hinném el. Ez olyan csicskaság... Azt a fiút sajnálom h ennyire ragaszkodik hozzád és igy akar megkapni. De ez akkor is túlzás!


Sok sikert!

2013. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
dézd meg a nagyim szelleméét ő mindig tudja hogy süssönk almás pitét.
2013. szept. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!