Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért kell elferdíteni a sztorit és hazugságokat terjeszteni?

Figyelt kérdés

az előző barátommal 2 év után szakítottam. a kapcsolatunk nagy része veszekedésből és feszültség eltávolításának a megpróbálásából állt. nem tudtunk már megoldani semmit. nem voltam boldog mellette, elhanyagolt. persze nekem is van részem a szakításban, én is sokszor megbántottam, de ő mégsem akart velem szakítani. viszont én kiléptem ebből a kapcsolatból.


mit hallok vissza a családjától és a barátaitól? azt, hogy mekkora szemét vagyok, hogy egyik napról a másikra kidobtam, minden előzmény nélkül, és hogy ő mindent megtett értem én meg hálátlanul szakítottam vele. meg még egyéb hazugságok... miért??? én azt szoktam mondani másoknak, hogy mindketten hibásak vagyunk. ő miért állította be úgy, hogy ő a szegény kisangyal aki mindent megtett értem én meg csak úgy a semmiért kidobtam?


18/L


2013. szept. 28. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2013. szept. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy emeletes bal*asszal jártál 2 évig, még ne általánosíts mindenkire!
2013. szept. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hol írtam azt, hogy mindenki ilyen? :D

miért kellett neki így csinálnia? ennyit kérdeztem.

amúgy igazad van, tényleg az...XD

2013. szept. 28. 17:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol egyetlen kérdés erejéig is egy ilyen kis bosszúálló pasival? Minek? Csak az idődet fecsérled. Ha néla lenne az igazság, nem hazudozott volna. De nincs nála, ezért próbál téged orv módón besározni. Egy szót nem szólnék a helyedben, mert az idő úgyis neked dolgozik.
2013. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, te a kérdésben egyértelműen általánosítottál. De mindegy, nem kötekedni vagyok itt.

Pontosan azért, mert - bár nem ismerem - az elmondottak alapján egy öntelt emeletes bal*asz a pasid. Szerinted egy ilyen, akivel minimális mértékben sem lehet kompromisszumokra jutni, majd pont azt fogja beismerni, hogy ő volt a szаr?

Egyébként meg neked is nyíltan ki kéne mondanod: igen, miatta történt a szakítás. Oké, hogy te sem vagy tökéletes - senki nem az -, de egyértelműen ő az, akivel lehetetlen együtt élni. Mert így az igazság, nem?

Azt meg már bocsánat, senki nem várhatja el, hogy rab legyél egy szаr kapcsolatban. Tudod: az, hogy ki mondja ki a szakítást, nem egyenlő azzal, hogy ki a hibás.

2013. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megalázónak érzi, hogy te szakítottál vele, és nem fordítva. Így kompenzál. Ellened fordít mindenkit akit csak tud.


Nem bonyolult. Ha elgondolkodtál volna rajta, rájöhettél volna.

2013. szept. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak, akik nem bírják ki, hogy bele ne rondítsanak, akármlyen szép is volt.
2013. szept. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!