Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akit 2éve nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dark Angel97 kérdése:

Van egy fiú akit 2éve nagyon szeretek. De neki 2 éve nem kellettem és próbáltam helyettesíteni ez 1 évig sikerült. De most kellek neki és az exem hazugságokat mondott rólam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hitt nekem de bizonyitanom kell neki hogy csak ő kell nekem.Nem tudom hogyan bízonyitsam ezt mert nagyon szeretem és tényleg nem kell más. Valamiért úgy érzem és ezt mondtam neki is...

2013. ápr. 11. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
El sem tudom képzelni, hogy lehet ezt bizonyítani. talán várj rá, és ne gyere össze vigasztalásból vagy helyettesítésből senkivel?
2013. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
úgy tudod legjobban bizonyítani hogy figyelsz rá törődsz vele érezteted hogy szereted és hogy csak ő kell
2013. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ő az a fajta aki akkor jön hogy ha nem foglalkozol vele... Én próbáltam vele foglalkozni és mindig éreztetem vele hogy szeretem de azt mondta hogy neki az sok. :/ És napok óta nem alszom emiatt én nem akarom elveszteni őt. Sokat jelent valamiért úgy érzem ő a másik felem
2013. ápr. 11. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki téged szeret, az nem feltételeket szab, hanem örül hogy veled lehet, az nem fog felülni semmilyen szövegnek. Szóval a pasit reptesd.
2013. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el, minden kapcsolat 2 azaz kettő db emberen múlik, és nem csak 1 emberen, ahogy elvárják tőled.
2013. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha meg 1 évig tudtad helyettesiteni, akkor menni fog majd több év is olyan mellett, aki nem szab neked feltételeket, hanem örül, ha megtiszteled a jelenléteddel, és az érzéseiddel.
2013. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!