Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még remény ebben a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Adott a "tipikus" helyzet: az egyik fél (jelen esetben a lány) tapasztalt (főként szexuálisan értem), a másik (a fiú) viszont egyáltalán nem. A kapcsolat nagyon rendben van, lelkileg, szexuálisan, mindenhogyan, aztán a srác úgy dönt, hogy tapasztalatot akar szerezni, mert nem tud együtt élni a gondolattal, hogy a párja volt előtte mással, viszont ő nem volt senkivel még. Kíváncsi. Emiatt szakítanak (két év együtt járás után).


Kérdésem a következő: lehet még jövője ennek a kapcsolatnak? Visszatalálhat-e a fiú a lányhoz, miután tapasztalatot gyűjtött? Vagy ez csak az álmaimban, meg az amcsi szerelmes filmekben létezhet?



2013. szept. 28. 17:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, azt még hozzátenném, hogy 20 évesek vagyunk.
2013. szept. 28. 17:40
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Én nem tudom, de nekem nem kellene egy ilyen után, az biztos.
2013. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha, ha. Nem csak tapasztalatot akart gyűjteni, hanem nálad tökéletesebb nőt keres. Te nem voltál elég jó.
2013. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell szakításként elkönyvelni, hanem nyitott kapcsolatnak kellene tekinteni.
2013. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

" nem tud együtt élni a gondolattal, hogy a párja volt előtte mással " ez jó nagy hülyeség :)


Hozzám ezek után biztos nem találhatna vissza egy pasi se..Még nem élte ki magát,és nem akar egy csajnál leragadni,hát akkor menjen az útjára..azt ennyit a nagy kapcsolatról,meg a szerelemről.. ( már ha szereti )

2013. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

2:

Ez egy nagyon gyakran felmerülő probléma volt nálunk, és én nagyon nyitott voltam arra, hogy megoldjuk, pont azért, mert éreztem rajta a hajlandóságot, hogy tényleg szeretné ezt 100%-osan elfojtani és velem maradni. Én nem tudok rá haragudni emiatt.


3:

Azután, hogy négy évig legjobb barátok voltunk, és közben végig szerelmesek egymásba, én nem gondolom azt, hogy ez így lenne. Ha elsírja magát előttem, hogy ő meg sem érdemel, annyira fantasztikusnak tart, akkor nagyon hülye lenne, ha ennél jobbra vágyna.


4:

Viccen kívül felajánlottam neki, hogy menjen, lásson világot, és aztán mindent "megbocsátok". Ő azt mondta, nem tudná ezt megtenni velem, úgy, hogy egy kicsit is együtt vagyunk, nem tudna mással lenni.


5:

Igazad lehet. Én sajnos túl elfogultan kezelem most ezt a helyzetet, mivel nagyon szerelmes vagyok. Ide vonatkozik a 2. válaszolónak (azaz az elsőnek) írt válaszom is. Valamint még az, hogy én teljesen meg tudom őt érteni. Sajnos én elég "korán kezdtem", ő pedig későn érő fiú volt. Előttem rendes kapcsolata sem volt, nekem pedig volt már egy másfél éves.

2013. szept. 28. 17:46
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem visszatalálhat.

Nem a lánnyal nem boldog, hanem egy saját "hiányossága" (de sztem nem az) bántja.

2013. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7: Egyetértek! Próbáltam neki elmagyarázni, hogy ő ettől nem kevesebb, de nem értette meg, annak érzi magát..
2013. szept. 28. 17:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha én szeretném,és úgy lenne,hogy Ő már tapasztalt lenne,én meg kezdő akkor se hagynám el.Sőt,még lehet kicsit élvezni is úgymond,mert megkérhetem,hogy tanítson meg mindenre,mutassa meg a dolgokat.. ( persze ha ebbe Ő is benne van )
2013. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze, lehet ezt így magyarázni, hogy ő kevesebbnek érzi ettől magát, de ha valóban szeretne téged és minden rendben lenne a kapcsolatotokkal nem akarna "tapasztalatot szerezni"...
2013. szept. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!