Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmre ráhajtottak. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmre ráhajtottak. Mit kéne tennem? (lent)

Figyelt kérdés

Nos egy leszbikus párkapcsolatról lenne szó. A barátnőmre (19) rámozdult egy másik lány(22), de a párom mondta neki, hogy semmi esélye, mert itt vagyok neki én(19). De a csaj nem értette meg és tovább nyomult, olyanokat mondott neki, hogy nagyon szereti, és fontos neki, jobban szereti mint én stb. Mondtam a páromnak, hogy ez engem zavar és inkább ne beszéljen ezzel a lánnyal. A barátnőm le is törölte és nem beszélt vele ezidáig. Ugyanis most pár napja visszavette, mert a lány barátnője mondta a barátnőmnek, hogy most már normális és nem fog tovább nyomulni. A párom elmondása szerint így is van, tényleg normális lett a lány és megértette, hogy nem lesz köztük semmi. De valamelyik nap megint írta neki, hogy szereti, de állítólag csak barátilag...

Egy kicsit zavar ez az egész, hogy ismét beszél vele. Nagyon jó fej, aranyos csaj elmondása szerint és csak néha beszél vele.

Titeket nem zavarna ez a szitu? Vagy csak túlreagálom?



2013. szept. 28. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szard le.
2013. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még annyit tennék hozzá, hogy nem is mondta a párom, hogy ismét beszél vele, csak véletlenül feljött a téma, és akkor mondta.
2013. szept. 28. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Hol vagy Sárkányidomár?Segitség kellene, én nem értek az ilyen ügyekhez.
2013. szept. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Vihar a honokozóban.
2013. szept. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerezz egy pasit, és figyeld a barátnőd reakcióját. :)
2013. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kéne tenned semmit, majd a barátnőd elintézi a dolgot.
2013. szept. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tuti féltékeny lennék... :/
2013. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 palacsinta1992 válasza:
pór.
2013. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!