Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva barátnőmre?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm, valahányszor új ismerőst, vagy akár pasit viszek be a baráti körbe, mindig elkezdi magát sajnáltatni, és játszani az élet mártírját.

Én/ mi mindig ott vagyunk neki hogy meghallgassuk, de állítólag nem akar minket a gondjaival terhelni, helyette mindig az aktuális páromat terheli a világfájdalmával.

Múltkor mosoly szünetet tartottam, miután egy fél éjszakát végigbeszéltek a pasimmal, az ő panaszairól, jajj de rossz életéről. Nem esett jól, talán féltékeny is voltam.

Nem érti min sértődtem meg, nekem pedig nehezemre esik elmagyarázni hogy hagyja már békén a pasimat az ő gondjaival, mert azért én is sajnálom őt.

Van egy olyan sejtésem ráadásul, hogy a panaszkodás közben igen csak egy hullámhosszra kerül az emberekkel, és totál mellőzöttnek érzem magam. Csak féltékeny dög vagyok, vagy van benne valami jogos hogy engem ez zavar?


2013. máj. 17. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Féltékeny dög vagy:DD a barátnőd meg egy tetű, mert ezzel az előadással akarja kiválasztani azt tagot, akit majd le akar nyúlni tőled:DD
2013. máj. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem jogosan zavar...nekem is van egy ilyen barátnőm...panaszkodik, de nekem nem szabad panaszkodnom...az ilyen nem barát, ráadásul még a pasidat sem hagyja békén.....lapát (a barátnőnek)
2013. máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja a lapát és kuka alapból kijár a barinődnek, ezt lefelejtettem:DD


1-eske voltam.

2013. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barátnő, hanem pióca. Kihasznál. Szerintem építsd le, amíg nem okoz neked nagyobb károkat!
2013. máj. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnaltato baratnö. Tök normalis, nekem is volt hasonlo, en nem szeretem az ilyeneket, közeppontban akarnak lenni, es hogy mindneki öt sajnalja. A friss emberekre azert tapadnak, mert ök meg nem ismerik öket, a közeli mar tudja, hogy csak blablabla az egesz.
2013. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1.nél a pont :).
2013. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tanácsold az új jövevényeknek hogy az első panasz elhangzásánál koptassák a csajt. Figyelmeztesd őket hogy milyen, így elkerülhető a baj.Lehet csak annyit kellene mondani hogy bocs, nem is ismerlek, ne tárd már elém a magánéleted.Lehet kicsit elszégyellné magát...
2013. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ehhez a dologhoz alapból egy kicsit negatívabban állok mint az átlag, mert az elmúlt hónapokban nem egy barátomban csalódtam. de ez tisztán látszik, hogy a barátnődet kicsit zavarja ám hogy nem ő van központban, hanem ugye a te fiúd és ezért rád figyel, aztán így próbálja magára terelni a figyelmet. persze ez nem biztos - de esélyes a leírtak alapján. beszélgess el a csajjal. ha még ő akad ki és továbbra is folytatja ezt, hagyjad. az ilyen nem érdemli meg a barátságod és a későbbiekben még jó sok csalódást okozhat.
2013. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az olvasottak alapján 2 dolgot tehetsz vagy kitörlöd a csajt az életedből vagy a friss pasikkal közlöd, h vigyázzanak ezzel a csajjal és állítsák le, ha bele kezd a bla bla blába.
2013. szept. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!