Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtennétek ezt a barátnőtökkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennétek ezt a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
1 buliban megismertem 1 fiút(18),elsőre be is jöttem neki,az este folyamán pedig összemelegedtünk(csók,tapi).Később aztán hazakisért!A hét folyamán még érdeklődött felőlem,mondta,hogy nagyon tetszem neki és hétvégén szeretne újra látni!Így is történt,következő hétvégén megint találkoztunk,ugyanazon a szórakozóhelyen,viszont ekkor már semmi sem történt,néha megbámult,mikor meg szemezgettünk,zavartan elfordult!Nah és a happy end,kiderült,hogy van barátnője,aki kb 350 km-re lakik tőle,mivel a fiú egyetemen van!Ha annyira szereti,akkor mire volt ez jó,megcsalta,engem meg hülyített?Azóta eltelt néhány hét,többször is találkoztam a legjobb barátjával,aki álandóan vele nyaggat!szerintetek tényleg beszél még rólam vagy csak kamuzik a barátja...Őt már 1 ideje nem láttam!Most kicsit rossz,mert nagyon megkedveltem,de nem tudom mikor látom még újra!17L
2009. nov. 7. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát téged jól megszivattak... Én már semmiképp nem állnék szóba ezzel a sráccal.

Nálam is kezdeményezett egyszer egy ilyen, de én kerek-perec megkérdeztem, hogy van-e barátnője (mert gyanús volt) és akkor elmondta, hogy van, csak külföldön van most.

2009. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se foglalkozz ezzel a sráccal, ha megcsinálta ezt a barátnőjével, mi a garancia arra hogy esetleg ha összejöttök veled nem fogja ugyanezt eljátszani...
2009. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pofan csaptam volna es hagynam a francba az ilyen fiutol ram jon a hanyinger is undorodom.....
2009. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van,1 szemét alak!Amúgy meg nem kérdeztem,hogy van-e barátnője,mivel semmi jel nem utalt rá,nekem az jött le,hogy nincs,ha egyszer velem van!
2009. nov. 7. 18:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
csak meg akart dug*i ,mert a bnője túl messze van.
2009. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak tudnám miért ilyen gyakran hoz össze a sors ilyen zűrös fiúkkal!
2009. nov. 7. 18:52
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát dugni biztos akart,de én megmondtam neki,hogy nem vagyok az olyan egyéjszakás csajszi!
2009. nov. 7. 18:53
 8/9 anonim ***** válasza:

"Csak tudnám miért ilyen gyakran hoz össze a sors ilyen zűrös fiúkkal!"


Azért mert a vagány menő srácokat keresed, és nem a szerény normálisakat.

Jöhet a minusz, verjetek rám vagy 50-et. ;-)

2009. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy elsőre,egyáltalán nem tűnt vagánynak,csak később derült ki,hogy 1 gazdag köcsög!
2009. nov. 9. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!