Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmennétek a szerelmetekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek a szerelmetekkel nyaralni oda, ahol az exével volt nyaralni?

Figyelt kérdés
Párom mondta, hogy fontosak neki az álmaim, menjünk el nyaralni egy szép helyre, ahová csak szeretném. Anyagiak nem számítanak. Kérdi hová, mondom neki, megvárom, hogy te mikre gondoltál. Ő Velencét mondta, de tudom, ott volt a volt feleségével, és még szerettek volna együtt is elmenni. Nekem sose jelentett Velence semmit, sok helyre szerettem volna életembe elmenni, de ez nincs köztük. Szerintetek rábólintsak az ő boldogsága érdekében és még ráadásul az exe is féltékeny lenne rám, úgy is utálom, vagy legyek önző és mondjam inkább, hogy én milyen helyekre mennék szívesebben? Meg egyébként is, ha olyan jó volt nekik Velencében és velem lehet nem lenne annyira jó, az elsőt lehet nem tudnám felülmúlni, akkor az neki egy csalódás is lenne, nem?
2013. szept. 29. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
miért ne? semmi összefüggés nincs..
2013. szept. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nekik az ilyen nagy emlék, mert nemigazán voltak így külföldön nagyobb nyaralásokra, csak a szomszédos országokban egy-két napokra.
2013. szept. 29. 16:05
 3/8 anonim ***** válasza:
de h jön ide h az exe féltékeny lesz? ez kit érdekel? Velence gyönyörű hely!!!!! ezzel az erővel azon is parázhatnál, h volt előtted nővel.. pedig fölösleges:)
2013. szept. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kendrazoltan ***** válasza:

Kicsit túlgondolod ezt a dolgot...nem azért vinne oda, mert jó lenne neki a társaságodban felidézni egy nyaralást az exszel, hanem mert őt vonzza az a hely és szeretné veled átélni a hely "szellemét".


Ha pedig azt mondta, hogy menjetek oda, ahova szeretnéd, akkor mondd meg neki, hova szeretnél menni...ilyen egyszerű a dolog...

2013. szept. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De amit a kedves válaszoló írt, hogy neki az milyen jó volt és velem szeretné most újra átélni, akkor szívesen elmennék vele, ha ez neki ennyit jelent, szeretném, ha boldog lenne, mert szeretem. És akkor nem sorakoztatom fel neki, hogy én mit szeretnék... Ő fontosabb.
2013. szept. 29. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Velence szép hely. Ha máshová szeretnél menni, mondd. Tudod, a pasik nem gondolkoznak sokat. Kimondjuk, és megtesszük, amit akarunk.
2013. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kendrazoltan ***** válasza:

Ne legyél rest elmondani a saját preferenciád, hiszen ez volt az alapkérdés. Biztos vagyok benne, hogy nagyon szívesen fedezne fel veled egy olyan helyet, ahol még egyikőtök sem járt...


28F

2013. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én(N) simán elvinném Párom(F), ahol nyaraltam az exemmel, mer a hely nagyon megtetszett, a hely miatt mennék oda semmi másért, a lényeg, h Vele lehessek! Szerencsére se nekem, se Páromnak nem okoz gondot ez, nem spilázzuk túl a dolgokat. Minek?!

Nyaralni azért és olyan helyre megyünk/mennénk, ahol jól érezzük magunkat. Ha Téged frusztrál a gondolat akkor beszéljétek meg, kössetek kompromisszumot.

Egyszer elmentek Velencébe, aztán meg ahova Te is szeretnél.

2013. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!