Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza jön még valaha hozzám?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza jön még valaha hozzám? . Böveben lent a barátomról van szó

Figyelt kérdés

Hat o kint dolgozik az erdobe ejjel nappal..es mivel most iskola van..reggel 7-tol delutan 2-ig suliba van..es estig meg dolgozik 11-ig ha kell..mindig mondtam neki torodjon velem egy kicsit is..azt mondta h fog vsak most a sok a melo meg ilyenek..mondpm jo..most kiderult h megfog halni a nagybattya..es vele egyutt a nagymamaja is..az anyjaek veszekednek..de torodjon velem is..volt olyan hogy elmentem hozza 4 napra es abol egy fel napot toltotunk egyutt..es hozza teszem mi mar laktunk egyutt is..haza koltoztem hogy o tudjon dolgozni..de most azt mondta hogy egyedul akkar lenni nem akkar se fiut se lanyt a kozeleb..most szakitott velem szerdan..egy hete vasarnap meg minden szerelme voltam meg elete..de viszon.megkerdeztem tole h lehetunk e meg egyutt..azt mondta igen..de most sok a gondja...


ilyen üzeneteket kaptam eddig..

- Akkor biztos h ki bekultokk..!! Csak kell neki egy kis idő.. Főleg h a mamája a Nagybattya is megfog halni.. Akk nem csoda h időt kert.. Meg dolgozik is suliba is jar., nem lehet neki könnyű..:S most hagyd egy kicsit had legyen egyedul had gondolja at a dolgait..!


-Persze h vissza megy

Ahogy eddig is

Ne legyél szomorú

Nem éri meg


- ti ugyse tudtok egymas nelkul lenni


meghasonlokat


2013. szept. 29. 16:45
 1/7 kendrazoltan ***** válasza:
Mindenkinek van olyan időszak, amikor összegyűlnek a feje felett a fellegek...bár joggal kérdezheted, hogy miért nem akarja, hogy támogasd a nehéz időkben, de lehet, hogy ő ezekkel a dolgokkal egyedül szeretne megküzdeni. Bár nem a szakítás a legmegfelelőbb megoldás ezekre a problémákra, de mind másképp gondolkozunk...adj neki egy kis időt, hátha hamarosan letisztulnak a dolgai...
2013. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mennyi az esély hogy vissza jön ?:s
2013. szept. 29. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
egy önző kis pitsa vagy, ha ilyenek mellett is csak magadra tudsz gondolni. Én soha nem mennék vissza hozzád.
2013. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kendrazoltan ***** válasza:
Ha valóban szeret, akkor szerintem biztos, viszont időről-időre érdemes hallatnod magadról egy kicsit (egy-egy támogató üzenet, stb.), de ne vidd túlzásba. Nem szabad, hogy ilyen nehéz időszakban akár kicsit is azt érezze, hogy "követelőzöl", mert az elronthatja azt, ami köztetek van. Tényleg csak néha jelentkezz és ne akarj egyből mindent, csak szimplán biztosítsd arról, hogy szereted és mellette állsz, ha esetleg egy megértő vagy szerető társra lenne szüksége, akinek esetleg kisírhatja a bánatát...hidd el, hamarosan ő fog jelentkezni, ha valóban szeret, mert érzi, hogy társ van mellette, akire számíthat, körülményektől függetlenül...
2013. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szeret,akkor visszatalál hozzád,de szerintem most hagyd.Néha jelentkezhetsz nála,megkérdezheted,hogy van,mi újság vele,viszont semmi se erőltess és ne fuss utána.Fog ő jelentkezni,ha akar.
2013. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

most írtam neki h megértem ha a Családja most a fontos..

kezdésnek ennyi elég?.

2013. szept. 29. 17:09
 7/7 A kérdező kommentje:
Beszeltem a testverevel azt mondta nekem hogyha nem pasizok akkor visza fog jonni hozzam..
2013. szept. 29. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!