Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Betti kérdése:

Csak ki akar használni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és van egy 17 éves barátom. Pár napja vagyunk együtt,de nem igazán foglalkozik velem.Gyakran jár el a haverjaival bárokba,és az éjjszaka közepén ér haza...Amikor megismertem volt barátnője,de azt mondta, hogy MIATTAM szakít vele.Nekem ez elég furcsa..:p Nem értem, hogy miért kellek én neki,ha fel sem hív :/

2013. szept. 29. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki!
2013. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

mert sz*r, szemét, sz*ralak

dobd ki a szemétbe

2013. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kellesz neki,csak kihasznál.Lapát!!!
2013. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ennél százszor jobbat kaphatsz,úgyhogy menekülj még most amíg nem keveredsz bele jobban érzelmileg,mert akkor már nehezebb lesz lelépni!

képzelj el egy olyan barátot magadnak,akivel ha összejöttök érezteti veled hogy mennyire tetszel neki,mennyire szerencsés hogy vagy neki,minden időt ki akar használni,hogy veled lehessen,törődik veled,nem csak d.gni akar,érdekli a személyiséged és mindened! az én barátom ilyen és ez nem szerencse,hanem ez lenne a normális mindenkinél!!!

2013. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben,de hogy csináljam,hogy ne is bántsam meg? :p haragot azért nem akarok,csak h törődjön velem,ha már a csaja vagyok :/
2013. szept. 29. 17:22
 6/10 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok. úgy,hogy konkrétan mond meg neki,amit érzel/gondolsz és hogy te így ebben a formában nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban és változtatni szeretnél,mert ha nem,akkor váltani fogsz és mond meg neki hogy ez nem fenyegetés,hanem ígéret. persze lehet ezt szépen finoman is mondani,de érezze hogy határozott vagy,hogy nem használhat ki! de tényleg,ezt mindenképp éreztesd vele! figyi én elhiszem hogy nagyon tetszik neked,meg odavagy,de hidd el,sokkal jobbat is találnál. és miután ezt megbeszélted vele és nem hajlandó változtatni,akkor te minden szívfájdalom nélkül állj tovább. különben az is lehet,h ez annyira megijeszteni hogy ott könyörögne a lábaidnál :) majd írd meg mi volt mert érdekel :) sok sikert! :)
2013. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Huha,nem akarod megbántani,és ezek után még esélyt adsz neki..Dobd ki,ennek mi értelme..Ne azon gondolkodj már,hogy Őt ne bántsd meg,hogy mond el neki,hogy foglalkozzon veled..Abba se lennék biztos,hogy szakított a csajával..
2013. szept. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Abba én sem vagyok bíztos,de bizonygassa, hogy nem hazudna nekem :p
2013. szept. 29. 17:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha szeretne foglalkozna veled,hívna..

Leírásodból nekem egyértelmű,hogy kihasznál..

2013. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
biztos hogy kihasznál ez egy sz.alak! kár vele foglalkozni!
2013. okt. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!