Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » R*bancnak akar használni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R*bancnak akar használni a barátom. Hogy hárítsam el az ötleteit? SOS

Figyelt kérdés

Nem rég óta vagyunk együtt. Kedves volt, aranyos volt, elkezdtünk járni, vagy olyasmi. most tartunk a szex témánál. Már voltam vele, de nem nyugodt helyeken, mivel hozzánk nem jöhet, ő meg még nem akar bemutatni. a legújabb ötlete a szálloda, pár órára. én meg totál megalázónak érzem. utána szépen hazavinne. ezt még jobban megalázónak érzem. mivel alig van köztünk szex, ami ugye kell egy kapcsolatba, ő úgy van vele, hogy ez természetes dolog. úgy más lenne, ha előtte pl sétálnánk, vagy vacsiznánk, vagy valami és úgy mennénk, de nem mert csak este érünk rá mindketten.próbáltam elnapolni, de ő most szeretné, mert rég voltunk együtt.

mostanában kell választ adnom, azt sem tudom mit mondjak, hogy mondjam, hogy ne jöjjek le r*bancnak, hogy benne vagyok, de ne is jöjjek le prűdnek, vagy valami macerás lánynak, aki nincs.


2012. aug. 9. 17:54
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom, én ebbe semmi rosszat nem látok. 23/f
2012. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 Kleo25 ***** válasza:
100%
Mondd meg neki kerek perec hogy ez így nem megy. Hogy valami más megoldást találjatok az együtt létre.
2012. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 Mókusgyilkos ***** válasza:
hmm nem is tudom. pl olvasd fel neki amit ide leírtál.. am mi az már h konkrétan a "barátod" megrendelt mára XD
2012. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 Heartbreaker válasza:
54%

Addig ez teljesen rendben van amíg nem mutat be a szüleinek.

Ha jó a kapcsolatotok nem értem miért nézne ribancnak.

17\L

2012. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
pont ezeket mondtam neki eddig. hogy elegem van a különféle helyekből, mint valami csavargók. szóval ez most ötlet volt a részéről. csak engem az zavar, hogy csakis és kizárólag a szexről van szó így. ennyi erővel pénzt is kérhetnék.
2012. aug. 9. 18:02
 6/48 A kérdező kommentje:

előző kommentem 2. válaszolónak ment.


amúgy pont ezek miatt egyáltalán nem érzem rendben a kapcsolatunkat.

2012. aug. 9. 18:03
 7/48 A kérdező kommentje:
és tényleg olyan, mintha "megrendelne mára"!!!!!!
2012. aug. 9. 18:06
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt?

A második kérdés lényeges, mert én például minimum 1 hónapot várok a bemutatással, bár igazából addig nem is fekszem le egy lánnyal sem...

2012. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:

Miért, amúgy semmit nem csináltok együtt? Nem sétáltok? Nem visz el sehová? Nem esztek együtt vhol? Semmi ilyesmi?

Csak elvisz a szállodába szexelni, és ha befejeztétek, akkor hazavisz?

Ez szerintem is baromira gáz.

2012. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

én meg úgy vettem észre a srácok többsége csak szex után dönt a lány mellett. előtte nem jár vele. hanem akkortól van kapcsolat. addig meg udvarol, meg kedves, meg kenyérre kenhető :)

most ott tartunk, hogy kimondta együtt vagyunk és csak ő nyúlhat hozzám. de úgy érzem, mintha csak használgatna, persze ezt körítéssel. pl elvisz fagyizni, hogy kikössünk egy bokorban..vagy elvisz strandra, hogy kikössünk egy öltözőben.. de most nem visz sehova, csak natur arról van szó.

talán 3 hete vagyunk együtt, illetve azóta van szex és vagyunk együtt. addig meg voltunk a Balcsinál, meg koncerteken, wellneszeztünk, meg stb. most meg...

2012. aug. 9. 18:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!