Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez a mentalitás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a mentalitás helyes vagy hibás?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint egy párkapcsolatban ha az egyik fél környezetében megjelenik egy személy akivel előtte nem beszélt soha, és a másikat ez zavarja, esetleg féltékenységet vált ki belőle, akkor neki illene mellőzni azt a személyt, aki megjelent, elvégre a párunk az elsők. Természetesen nem abban az esetben van szó erről, ha kórosan féltékeny az egyik fél.
2013. szept. 29. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

baromság az egész


ne akard már megmondani a párodnak, hogy kivel találkozhat és kivel nem

2013. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem a párunk az első. Mi magunk vagyunk az elsők, nem adhatod fel magad valaki másért, mert elveszted az identitásodat közben, meg magad körül jópár barátot is. Attól függ, h milyen minőségben van ott az a személy.
2013. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most nem megmondani akarom,d e ha teszem azt, nálam megjelenne egy lány akivel most találkoztam először, és nem örül neki, hogy beszélek vele, akkor nem erősködnék, hogy akkor mindenáron beszélni akarok vele, mert nekem senki ne mondja meg aztán a tutit. Ezért írtam hozzá az utolsót, hogy csak abban az esetben, mert úgy nyílván megvan az oka, amiért nem örül neki
2013. szept. 29. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem helyes. az oké, hogy meglévő haverokat, ismerősöket nem kell kiiktatni akkor se, ha féltékeny a párunk, de az új ismerős azért ne legyen annyira fontos, hogy megérje emiatt kiborítani a párodat...
2013. szept. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meg kell beszélni a dolgokat
2013. szept. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!