Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért boldogabb a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért boldogabb a barátnőm kapcsolatok terén, mert neki nm fontos, hogy helyes, izmos férfias pasi legyen a barátja?

Figyelt kérdés
Nekem fontos, hogy férfias, határozott magabiztos helyes, izmos pasim legyen. Sajnos, alig volt normális kapcsolatom, mert minden pasi csak szórakozott, szexre akart, megcsalt, elhagyott stb. Bezzeg a barátnőm egész más, Neki az érzelem a legfontosabb. Nem kell neki helyes izmos férfias pasi, hanem az érzelem fontosak neki, hogy szeressék csak. Tipikus friendzónás pasijai voltak, pedig nem csúnya lány. Talán ezért volt neki sikerei a párkapcsolatokban és mindig boldog volt.
2013. szept. 28. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Most lefordítom a kérdésed.Mindketten megdugattátok magatokat sok férfival és most azt akarod bemesélni hogy neked érzékenyebb a lelked mint a barátnődé.
2013. szept. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nem ilyen egyszerű azért. Neki a külső nem annyira fontos, neked jobban. Ezen nem tudsz változtatni. Megértem, hogy teszem azt irigyled, hogy ő boldogabb, de ha Te azokkal a srácokkal a külsejük miatt nem tudnál boldog lenni, akkor ez van. Azért, mert ő boldog velük, még nem biztos, hogy Te is az lennél egy ilyen sráccal.
2013. szept. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon válogatsz az nem azt jelenti, hogy a krémje jut. Éld az életed, mint a barátnőd. Jobban jársz. Neki van igaza.
2013. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tehát: neked a külső az elsődleges, neki a belső.

Most akkor miért csodálkozol, hogy ő boldogabb? Talán mert azok az általad "friendzónás"-nak mondott pask őszitne társaik tudtak lenni barátnődnek? És nem csak egy halom izom nulla személyiséggel?

2013. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem a külsőségekre mennél? Az idő elmúltával úgyis csunyul mindenki.. szóval..
2013. szept. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha leírnád ide a barátnőd telefonszámát szerintem gumikalapáccsal kéne szétverni hogy abbamaradjon az egésznapos csörgése.


ha a te számod írnád ide, sztem kapnál egy szexajánlatot max :D


Amúgy nem furcsák az elvárásaid, a barátnődé a furcsa, ált. olyanok a csajok mint te. Szerencse hogy én izmos vagyok és nagyjából fejem is oké. Határozottság meg relatív, csajtól függ, ha visszafogottabb akkor az vagyok vele

2013. szept. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!