Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen emberek miért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen emberek miért vannak együtt?

Figyelt kérdés
Sok párnál néhány hónap/év után jelentősen csökken a szex. Heti 1-3-ra. Nyilván azért, mert nem kívánják egymást. Ebben az esetben miért nem szakítanak és keresnek olyat, akivel meglenne a napi akár több alkalom is? Azért valljuk be, nem normális, ha egy fiatal pár hetente alig szexel. De akkor miért ragaszkodnak egymáshoz ennyire?
2013. szept. 29. 17:40
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
95%
közöd?
2013. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem ezért, hanem mert az idő múlásával ez egy normális jelenség. mindenkivel az elején megvan a napi 2, de aztán ez törvényszerűen csökken, csak azért keresni vkit, mert több napi szex lenne, meg sztem baromság..
2013. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a kérdezőnek egy párkapcsolat basically a baszásról szól...
2013. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
A szex a kapcsolat lényege? o.O Én a férjem imádom,6 éve vagyunk együtt, nem mindig tudunk 7 napból 7et végig kufircolni...Van h, váltott műszakba melózunk, nem is találkozunk...Most komolyan, gondoltad a kérdésed o.O
2013. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%

Te sem vagy alkalmas egy kapcsolatra.

Képzeld, nem a szex a meghatározó a kapcsolatba...b*rom...-.-"

Mondjuk nem értem, hogy miért foglalkoztat téged más MAGÁNélete.

2013. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:

Miért lenne törvényszerű? Az a törvényszerű, hogy minél többet vagy együtt azzal, akit kívánsz. Az ilyen párok csak muszájból vannak együtt, ahelyett, hogy keresnének egy jobbat.

Én biztos ott hagynám a nőmet, ha nem akarna szexelni, mert ezzel azt jelzi, hogy nem kíván. Úgy meg mi értelme együtt lenni?

2013. szept. 29. 17:43
 7/55 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne mondd, hogy heti 3 szex nem normális...
2013. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Hát nem is normális. Én naponta 2-3 alkalommal kiverem. Barátnővel értelemszerűen ennyi szexet jelentene.
2013. szept. 29. 17:44
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én most hagyjam ott az állásom, vagy váljak el? o.O Benned is annyi érzelem lehet mint a kád szélébe o.O
2013. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
na mi meg távkapcsban vagyunk, és hétvégente szexelünk, akkor most hagyjam el, vagy mi? te nem gondoltad ezt végig:D és nem az van h a nőd nem akarna szexelni, lehet h te nem akarnál 3-4 év után, mert már minden megszokott cucc.. :D
2013. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!