Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belehalhat valaki a szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belehalhat valaki a szerelmi bánatba?

Figyelt kérdés
Nem öngyilkosságra értem.
2013. szept. 29. 19:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
sajnos nálam ez áll fenn. nem tudok enni,mert az állandó hányinger miatt minden kijön. napok óta tart ez. kb 8 kg fogytam le.
2013. szept. 29. 19:15
 12/19 anonim ***** válasza:
ha van olyan hülye akkor simán
2013. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
nem olyan egyszerű ez.
2013. szept. 29. 19:25
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha szerelmi bánatban "igyekszel" meghalni, ugye tudod, hogy azzal a saját szeretteidet bántod a legjobban?

Mi volt az a csalódás, ami kiváltotta belőled ezt az ingert? Ha szabad tudnom... segítenék, mert én is hasonlóan érzek. 20/f

2013. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
a szép az hogy a küszöbén állok lehet ennek......... 4 év után. és nem igyekszem meghalni,csak nem tudom elviselni. nagyon rossz. félek,hogy bekövetkezik. már ez is ilyen hatással van rám.
2013. szept. 29. 19:32
 16/19 anonim ***** válasza:
Keress magadnak egy támaszt, akivel osztozhatsz a terheiden. Más megoldás nincs...
2013. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen ha annyira nincs élete, hogy ez legyen a legnagyobb baja.
2013. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Dehogyis! A felnotte valas normalis folyamata...
2013. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Chuck Norris. De már jobban van. Amúgy saját magad nem halsz bele (hacsak nem iszonyat depressziós leszel és megbetegszel évek alatt)csak akkor, ha önkezűleg vetsz véget az életednek.
2013. nov. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!