Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy lány,nagyon tetszik,amikor először megláttam,szerelem volt első látásra. Viszont egyoldalú szerelem volt. A barátaim,barátnőim segíttek,a lány legjobb barátnőjével jóba lettem. De,mint kiderült,bejövök Neki,és szerelmes is volt belém. Én pedig voltam olyan hülye,hogy öszejöttem Vele,pusztán azért,hogy a kiszemelt lányhoz közelebb kerüljek. Akkor még volt barátja a lánynak,de közben szakítottak,és szerelmet vallottam Neki. Elutasított,elmondta a barátnőjének,aki persze megutált. Azóta jóba lettünk,egy időre úgy éreztem,hogy már nem érzek iránta semmit,de rájöttem,hogy tévedtem,amint ismét beszélni kezdtünk,újra ellángolt a szerelem. Persze nem mondtam Neki semmit ezzel kapcsolatban. Viszont most van egy srác,aki nagyon tetszik,és van Rá esély,hogy meleg. De tetszik a volt "Nagy Őnek" is. (A lánynak,akibe belé voltam/vagyok zúgva.) És van egy másik lány,aki a srác osztálytársa,de Ő is belém zúgott. És a nővére az osztálytársam,és az egyik barátnőm is egyben,és kérdezősködnek,hogy lesz e valami,stb. És az egészet tetőzi,hogy az egyik barátom össze akar hozni egy csajjal,és a volt pasim pedig folyamatosan irogat,és ki akar tálalni a volt kapcsolatunkról ha nem megyek vissza Hozzá. Pluszba,a legjobb barátnőm bevallotta,hogy már egy éve szeret,és megveszik értem,a problem már csak annyi,hogy én is szeretem Őt,de közben meg ott van az a srác is...

Napról-napra egyre bonyolultabbá válik az egész helyzet,már kezdek beleőrülni.

Ti mit tennétek a helyemben?



2013. szept. 21. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Riddick 3 A sötétség krónikái 3

Most szedem le. Nézd meg te is.

2013. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

írj egy szappanoperát a történetedről

lehet velem van a baj, de a történeted végére már összezavarodtam hogy mi van

2013. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, a szappanoper a alegjobb ötlet, mert ebbőls emmit nem lehet érteni. te egyáltalán fiú vay vagy lány, meleg vagy heteró? Áá a fenébe is, nesze, hallgasd: http://www.youtube.com/watch?v=WCiPGMZ0KHk
2013. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első! Köszi,de azt hiszem már láttam! :D

Második! Bocsi ha zavarosan fogalmaztam,de tényleg nem könnyű leegyszerüsíteni,sokszor már én sem értem,hogy ki mit akar. És közben felajánlották,hogy fizetnének pár kalandért,és ezt megtudta pár barátnőm,akik köpni-nyelni nem tudtak,mindennek fejében olyanokis megtudák,hogy bi vagyok,akiknek nem kellett volna,és már pár meleg srác a suliból rámmozdult,és pár csaj is,akik nem nézik jó szemmel,hogy sok a barátnőm(akikkel csak barátok vagyunk),és próbálnak közénk állni.

2013. szept. 21. 20:46
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi kedves haramdik,de most inkább ezt hallgatom! ^^


http://www.youtube.com/watch?v=uxUATkpMQ8A

2013. szept. 21. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Bezzeg rám sosem mozdulnak, pedig rólam is virít..:D

Am közeledj a felé aki felé legjobban húz a szíved. Úgy is összetörik majd és rájössz hogy inkább az eszedre kellene hallgatnod utána.:)

2013. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha az eszemre hallgatok,akkor lányt választok,de nekem most az a srás kell :/

Eddig már volt rá példa,hogy utánam fütyültek sárcok,lánynak néztek buliban,és még sorohlatnám xD

Pedig amúgy nem akarom egy passzív melg látszatát kelteni :P

2013. szept. 23. 15:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!