Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Teljesen összetört, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összetört, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma szakított velem a barátom. Talán nyálasan hangzik de nagyon egy hullámhosszon voltunk, kiegészítettük egymást, azt hittem Ő az igazi. Azt mondta szeret, de nem gondolja hogy ő a megfelelő nekem. És most itt ülök, nézem a képeinket, az üzeneteinket, és annyira fáj. Úgy érzem kiszakad a szívem egyfolytában sírok és nem látom értelmét semminek. Mit tegyek most? :( Kérlek titeket, normálisan válaszoljatok

2013. szept. 24. 19:17
 1/5 anonim válasza:

ha még szereted, akkor szerintem kérdezd meg ttőle, hogy lát e rá halvány esélyt, hogy talán mégis együtt legyetek, ha nem is most egy kis idő múlva. ha aztmondja hogy nem akkor lépj tovább, mert nem tdusz mit tenni. Attól nem fogtok megint összejönni, hogy egész nap itatod az egereket.

Ha igent mond, akkor pedig mutasd meg neki, hogy te vagy neki az igazi nő, és hogy szüksége van neki rád.

2013. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ragaszd össze magad
2013. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Énis nemrég éltem át ezt. Én is azthittem hogy ö az igazi meg minden, de vége lett. Szerintem sokkal jobb ha nem olvasod vissza az üzeneteket mert az jobban fog fájni és ha lehet a képeket se nézegesd. Attól csak rosszabb lesz! Nem azt mondod hogy probalj azonnal más fiut keresni, mert gondolom neked MOST csak ö kell. De felejtsd el. Probald magad lekötni. Sporttal, tanulasssal es logj amennyit csak lehet a barátaiddal. Ne gondolj rá! Amint eszedbe jut gondolj másra! Es hidd el az idő segiteni fog! Mellesleg, ha egyszer kirakott ne fuss vissza hozzá, ha egyszer megtette megfogja mégegyszer! Tapasztalat!! És fel fejjel! :)
2013. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. szept. 24. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindenki a depis zenékhez menekül. HÜLYESÉG. Ha depis zenét hallgatsz akkor csak rá fogsz gondolni, és persze hogy sírni fogsz. Az üzeneteiteket se nézd vissza, inkább töröld ki. Tégy úgy mintha meg sem történt volna az egész. Tölts sok időt a barátaiddal, ők segítenek is, és elterelik róla a figyelmedet.:) Kitartás!
2013. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!