Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom aggódni ha barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni ha barátom bulizni megy nélkülem? (részletesebben lenn! )

Figyelt kérdés
nagyon friss a kapcsolatunk, de már most teljesen lenyűgöz! amilyen ragaszkodó amikor együtt vagyunk, csomó programot tervezünk..azt érzem hogy vakon megbízhatnék benne.lassan de biztosan jöttünk össze, ő nagyon megfontoltnak tűnt eddig. ex-barátom megcsalt elég csúnya módon, ezért félek most, hogy abba a buliba elgyengül és enged a kísértésnek Ő is :((( ugye csak sztereotípia beszél belőlem, hogy azt gondolom hogy a pasik haverjaikkal csak azért járnak buliba h egójukat növeljék és azért adják be derekukat a pofátlan, nyomulós csajoknak(csajok, akik nem veszik figyelembe h a srác elvileg foglalt)?? ha velem úgy jött össze h azért 2hónap talizgatás után csókolt csak meg, akkor egy buli alatt csaknem tesz kockára Minket? Fiúk, lányok véleményét várom!! Nektek megérné friss kapcsolatotokat kockára tenni egy hirtelen szenvedélyért??
2009. nov. 7. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hány éves a fickó?
2009. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz olyan hülye, max. ha berúg, akkor sok ember belemegy a dologba
2009. nov. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen a kor lemaradt..nem mindegy.. én 22 ő 23 lesz majd februárban
2009. nov. 7. 19:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor annyira nem hiszem, hogy aggódnod kellene. :)
2009. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, az a kérdés hogy mi az oka hogy nem együtt mentek bulizni. Ha a haverokkal akar lenni azt meg lehet érteni, kikapcsolódás céljából meg olyan barátai vannak akikre számíthat is tartja velük a kapcsolatot.

De ez a 2 hónap után csókolt meg-től hanyattestem a székkel, ki húzta eddig? végülis nem gáz ha félénkek voltatok, de az agyam eldobom:)

2009. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
amúgy kicsit aggódtam is, hogy már oly rég óta talizunk, és csak most lépett, mert én nem mertem volna kezdeményezni :p amúgy vidéki a srác, és most végre haza tudott utazni, és persze tervbe van véve, hogy leutazom majd vele pécsre, de még korai lenne:)ezért bulizik nélkülem...csak azért bennem van picit a félelem, de kezdek megnyugodni a bíztató válaszaitokra :))köszi!!
2009. nov. 7. 20:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Aha te 22 ő meg már 23 lesz februárban. Szóval nem vagytok egykorúak. Na ez sokmindenre utal. Ha teljesen friss akkor nem is kell még teljesen kisajátítanod. Biztos vannak más barátnői is akik szóbajöhetnek. Ha akarod őt ezeket ki kell ütnöd a nyeregből.
2009. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Két hónap?? Úristen azt nem is olvastam először. Na akkor már szerintem itt valami rég nem stimmel. Nem lehet hogy te másztál rá?
2009. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!