Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöjjek össze vele? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze vele? A többi lennt! 14/f

Figyelt kérdés
van egy lány a suliba akibe beleszerettem és nem tudom kiverni a fejemből én nagyon szeretem őt ezért elmondtam neki az érzéseimet de ő azt mondta hogy édes vagyok hogy ilyeneket mondok de nem akar tőlem barátságnál többet hogyan szerettessem meg vele magam??
2013. szept. 29. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki az a lány? Hamupipőke?
2013. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne állj sorba valahol, amikor máshol első is lehetnél...
2013. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hamupipőke!! :D :D xDDD
2013. szept. 29. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy :/ Ha azt mondta, hogy nem, akkor nem..
2013. szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 rafikesz válasza:

sajnos nagyon hosszú folyamat, és igazából lehet, hogy a külsőddel van gond, amit még hosszabb idő fejleszteni.

ha szerinted nem azzal, hanem csak szimplán nem néz rád úgy, akkor próbálj változtatni egy kicsit a viszonyotokon.

de ha ilyen kerek-perec megmondta a frankót, akkor nem hiszem, hogy olyan sok esélyed lenne, és jobb lenne, ha kivernéd a fejedből. tudom, hogy rossz, nekem többször is volt ilyen, kiverni a fejedből pedig egyszerűen szinte lehetetlen, az egyedüli megoldás, ha egyre ritkábban beszélgetsz vele. nekem csak így sikerült túllépnem rajta (rajtuk), sajnos én "szerelmes típus" vagyok, nem azért jövök össze valakivel, mert "jó a segge", hanem mert beleszeretek valamiért.

2013. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!