Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejthetnék el egy beteljesületlen szerelmet?

Figyelt kérdés
már lassan másfél éve,hogy szeretem,de semmi értelme mert neki van más,ráadásul állandóan keresett még ígyis,most megszakadt köztünk minden kapcsolat,de ha véletlenül összefutunk mindig néz és tudom,hogy őt is bántja valamilyen szinten ez a dolog.

2013. szept. 29. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben, hogy segíteni tudjunk:)
2013. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, vedd fel vele a kapcsolatot, és mondjatok el egymásnak mindent őszintén, mindig ez a legtisztább, hidd el, h én is ennek örülnék a legjobban, sőt, félig-meddig én is ilyen szituban vok most... 20/L
2013. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tavaly ismerkedtünk,aztán kijelentette,hogy ő gondolkozott kettőnkön,de még nem ígér semmit,majd megbeszéljük.Aztán ez a pillanat nem jött el,hiába kértem hogy döntsön,mert nekem nem jó ez a bizonytalanság. Ezután történtek dolgok,amiket bánok,hogy elkapkodtunk,talán akkor nem így alakul ez az egész.Felszívódott,majd megkeresett annak ellenére hogy összejött egy másik lánnyal újra összezavart ,hogy neki nem kell az a kapcsolat,most megint van más neki és mellette is folyton keresett,de most úgy tűnik végleg le lesz zárva ez a dolog kettőnk közt...

De nekem nagyon nehéz felejteni:/

2013. szept. 29. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!