Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért tesznek így a nők egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesznek így a nők egy beteljesületlen szerelem után?

Figyelt kérdés

Többször előfordult már életemben (40/F), hogy köztem és egy nő, azaz két fél között kialakult egy kimondatlan vonzódás, de egy külső ok, (pl. hogy házasok a felek) nem teljesedhetett be, így elmozognak a felek egymás mellett, anélkül, hogy sérülést okoznának a másiknak. Persze jól elvannak, aprókat flörtölnek, jól érzik magukat egymás társaságában. De aztán elsodródnak egymástól, eltelik pár év, és azt veszed észre, hogy a nő, ha csak meglát az utcán, úgy kapja el a fejét, mintha méhcsípés érné, és akárhányszor érintkezel vele, úgy tekint rád, szinte, mint a véres ingre.

Miért van ez, mit érez ilyenkor a nő, és egyáltalán, hogy lehet jól kijönni egy olyan helyzetből, amit akar a nő, de vmi miatt nem tud beteljesíteni a férfi, így ki sem alakul semmi…?

(Elsősorban hölgyek válaszát várom)

Köszönöm!



2012. máj. 17. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha magamból indulok ki, tök egyszerű a válasz: zavarba jön, és nem tudja kezelni, ezért inkább megpróbálja elkerülni a szitut.
2012. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. máj. 17. 13:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj!


Én nő vagyok és néha régi osztálytársaim, ismerőseim...stb., akik nők szintén elfordítják a fejüket ha meglátnak. Sőt néha férfiak is.


Ennek semmi köze ahhoz amit leírtál. Egyszerűen akkor és ott nem akarnak sem veled, sem adott esetben mással kapcsolatba lépni, nem is kell hozzá indok, mert kora reggel vagy munka utána legkevésbé sem vágyom egy sablonos, "Szia, mi újság veled?" beszélgetésre, mert igazából kurv@ra nem érdekel az illető. Ezért örülök néha ha nem is vesznek észre, vagy úgy tesznek.


Egyszerűen néha nem hiányoznak a régi felszínes kapcsolatok, nem akarjuk megújítani a nagy semmit, mert energiapocsékolás és fárasztó.


Az utolsó kérdésedre pedig:

A nők általában megsértődnek ha nem dugják meg őket. Akkor is ha nem lehet. Nem tudom miért én sem. Ne foglalkozz vele.

2012. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm hozzászólást!

És valóban! Akkor teszel be magadnak a legjobban, ha (egyedülállóként/nőtlenként) nem dugod meg azt, aki kinézett magának. Ezt már többször megtapasztaltam. Életem egyik nagy hibájaként könyveltem el, hogy nem dugtam meg mindenkit, aki csak adódhatott, mert néha azt gondoltam, valamiért, hogy jobb úgy, ha nem történik meg.

(Így leírva a gondolataimat, látom csak, mekkora hülye vagyok. Tényleg, ekkora?)

2012. máj. 17. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem sodródtam el tőle. Volt olyan időszak amikor igen, haragudtam rá ilyenkor az segített, hogy csak a rosszra gondoltam. De most már bánom azt az időszakot is.

De ezt el lehet mondani a férfiakról is az egyik nap megfogja a micsodám a másik nap nem is köszön.

Valószínűleg nem akarják feltépni a régi sebeket.

2012. máj. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy fel lett világosítva a nő. Én is elmagyaráztam a barátnőmnek, hogy ha egy exétől nem akar semmit, akkor ne viselkedjen úgy, mintha akarna.

Nem értette, hogy a férfiak másként gondolkodnak.

Lehet, hogy a te ismerőseid magukról jöttek rá, de a lényeg, hogy ezzel is kifejezik, nem akarnak tőled semmit, hagyd békén őket.

2012. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy kerülik a kísértést, vagy a szégyenre emlékezteted őket, hogy flörtölgettek egy nős férfival.
2012. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 17. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!