Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontottam az egész kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam az egész kapcsolatomat? Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy hosszú lesz.

A vőlegényemmel sokáig (5 évig) egy helyen dolgoztunk, már akkor röhögve mesélték a kolegák, hogy minden "újlányt" felpróbál.

Végül mégis tartósnak bizonyult a kapcsolatunk. A vőlegényem csak azért járt előtem két másik koleginával, mivel élete nagy részét a melóban töltötte, más emberi kapcsolata nem nagyon volt.

Én egy éve munkahelyet váltottam, majd munkanélküli lettem.

Közben bevállt az új kolléganő is. A főnök csak príma párosnak mert Patrik-Patrícia a nevük, és jól egymás keze alá dolgoznak. Aztán a barátnőm elmondta, hogy gyakran látja a csaj a Patrik kocsijában.

Itthon viszont a vőlegényem nem sokat beszélt róla.

Felcukkoltam magam és feltörtem a Patrik facebookját.

Ott megtudtam pár dolgot:

1. Nagyon sokat beszélgetnek , a csajszi a vőlegényemnek lelkizik a házassági válságukról (addig kicsit biztosabban éreztem magam mégis fiatal pár, házasság, gyerek.)

2. Ők előttem együtt voltak. Nem párkapcsolatban, hanem összejártak...

Ott követtem el hibát, hogy nem olvastam el mindent, és rárontottam hiányos infóval a vőlegényemre.

Iszonyatosan összevesztünk. Eddlg még soha nem veszekedtünk, szinte sokkolt miket mondtam. Patrik leültetett a gép elé, és arra kért olvassak el mindent.

Benne volt elég sok rész rólam, hogy mennyire szeret, és a csaj is örült, hogy a Patriknak összejött az élet.

Viszont közben a vőlegényem elment, és a karikagyűrűt az asztalon hagyta.

Két napja nem érem el, nem veszi fel a telefonját, face-en inaktív.

Viszont azt a veszekedéskor elmondta, hogy azon borult ki, hogy eléggé bizalmas dolgokat írt neki a lány, (házassági, szexuális, családi problémák) amiket úgy írt meg, hogy más ne tudjon róla.

Fogalmam sincs mit csináljak. Slussz poén, hogy lehet, most egymás karjaiba zavartam őket. Két jó barátja van és egyiknél sincsen, plusz, az exkolléganőmből kiszedtem, hogy a "Prima páros" együtt járt be melózni az elmúlt két napban.


2013. szept. 30. 00:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ott rontottad el, hogy nem bíztál benne.
2013. szept. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát, nem mondod...
2013. szept. 30. 00:45
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Basszus ha ennyitől a másik karjába ugrik, akkor... nem is tudom mit mondjak!!...

Szerintem teljesen érthető, hogy miért borultál ki, és ezt neki is meg kellene értenie, minimum megbeszélnie veled, ha valóban szeret.

2013. szept. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem itt mindkét oldalról volt hiba. Ha én egy ellenkező nevűvel beszélgetek, a párom mindig tud róla. Szóval ebben igenis hibázott, főleg ha régen összejártak.


Részedről valóban hiba volt, hogy rákérdezés és beszélgetés helyett azonnal rárontottál. Viszont ha ennyi miatt leveszi a jegygyűrűt, akkor talán el kéne gondolkodni, hogy mennyire illetek össze. Nekem bármi gondom volt a párommal (ennél sokkal durvább dolgok is voltak, mint a te kiborulásod) soha nem léptem le!

2013. szept. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem csak te hibáztál, hanem a párod is.


Neki be kellett volna számolnia a kolleginával való kapcsolatáról, nyíltan beszélni róla - így nem hagyva okot a féltékenykedésre. Én sosem beszélgetnék a férjem háta mögött más férfiakkal, ugyanis ez pont hogy gyanús. Nincs baj azzal, hogy barátkozik az ember a másik nemmel, de őszintén fel kell vállalni és megmutatni, hogy ez nem több, mint munkahelyi kapcsolat/barátság.


Neked pedig természetesen nem szabadott volna elolvasnod a beszélgetéseit és a fejéhez vágni mindent.


A véleményem viszont az, hogy ha emiatt a kolléganő karjaiba menekül, akkor annyit is ért. Aki szeret, az lenyugszik, visszajön és meg tudjátok beszélni vele a dolgokat. Aki meg nem, az csak a műhisztit és az indokot keresi a félremenetelre. Szóval ha félremenne ne magadat hibáztasd, mert arra nem mentség az, hogy meggyanúsítottad/bizalmatlan voltál vele szemben. Ha megcsal, az csakis az ő felelőssége lesz...

2013. szept. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ez volt a harmadik féltékenységi rohamom. Valahol megértem miért titkolózott. Ő az a fajta pasi, aki könnyen megtalálja a közös hangot a nőkkel.

Amúgy közben kaptam infót barátnőmtől aki beszélt vele. Az a vőlegényem baja, idézve: tojáshéjon kell lépkednie, és nem beszélhet azzal akivel akar, mert megsértődöm.

Ez pedig igaz. Nagyon birtokló vagyok.

De basszus, itt vagyok harmincon túl, ránosodom, és már őszülök. Nem lehet gyerekem természetes úton.

Erre itt egy 23 éves, feszes testú, termékeny vöröske...

2013. szept. 30. 01:27
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem tiszta. Patrik a vőlegényed?

Mielőtt Ti összejöttetek Patrikkal a munkahelyeden, már jártak együtt Patríciával? De Patrícia csak utánad került a munkahelyre, és akkor megint elkezdtek összejárni?


szerintem már az sem O.K., hogy van a szerelmednek egy barátja, és nem is tudsz róla semmit... és itt ráadásul más dolgok is vannak.

Ebben a kapcsolatban nincsen intimitás (Köztetek), úgy látom. Ez az igazi baj. Őneki biztos, hogy vannak érzelmi zavarai, az alapján, amit írtál róla, Nálad nem tudom.

2013. szept. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

6: "Az a vőlegényem baja, idézve: tojáshéjon kell lépkednie, és nem beszélhet azzal akivel akar, mert megsértődöm."

És ezt NEKED kéne mondania, és megbeszélnie Veled, hogy mit kér Tőled. Most aludj rá 2-t és keresd 2 nap múlva, hogy konzultáljatok!

Te is okosabb leszel kedden, ha leülepszik Benned ez az egész.

2013. szept. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az ember környezetében rengeteg 23 éves, feszes testű, termékeny vöröske van, nem kell ahhoz munkatársnak lenni... Mindenkitől nem féltheted, óvhatod meg.
2013. szept. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tanulnod a féltékenységet és a bizalmatlanságot kezelned!Ha 5 év kapcsolat után sem ismered és nem bízol benne akkor az nagyon szomorú! Az örökös gyanakvás és a közbejövő kutakodás csak tovább mérgezi az életedet! A "beszélgetéseken"kívül tett-e a párod olyan dolgot ami miatt bizalmatlanná váltál iránta? Ha valaki szóba áll a másikkal akkor nem biztos az,hogy az ágyba kötnek ki! Úgy látom amúgy a párod jó lélektárs lehetne akár a számodra is ha vevő a problémák meghallgatására! Nem tudni valaha meg tudja-e neked bocsátani,hogy a személyes dolgába belekotorásztál!Elgondolkozhatnál azon miért mutatta meg neked az egész levelezését a hölggyel? Lehet az is,hogy a későbbiek folyamán elmondta volna neked ha lecsitul benned a féltékenységből származó harag? Sajnos te is áldozattá váltál világunkban:sokszor,sok helyről,sokan becsapnak bennünket!Maradj nyugton és várd meg amíg a Patrik keres meg téged mert akkor megbocsátott neked.Addig is próbálj meg új életet kezdeni azzal miként tudod a rossz tulajdonságaidat kezelni illetve helyettesíteni mással?
2013. szept. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!