Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elviselnétek?

Figyelt kérdés
Van egy 27 éves fiú,aki nem dolgozik,nem is dolgozott soha.otthon él az anyukájával,én dolgozom 24 éves lány vagyok!arra vár az a fiú,mert kiteszik otthonról,hogy én költöztessem el,mert ha nem akkor pokollá teszi az életemet.Ma szabad napos vagyok,mert beteg vagyok,mondom akkor át megyek egy kicsit,és mindig azt mondja,hogy vigyek neki sört stb.mondom jó majd le megyünk a boltba,csak az a baj,hogy neki nem 1 sört kel,hanem milka csoki stb.. na mondom..

#egy fiut tartsak
2013. szept. 30. 14:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Akkor miért vagy vele? Nem értelek...
2013. szept. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%

van itt egy másik ilyen mint te

az is beereszti meg átmegy a sráchoz. te főzted edd meg!

2013. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
itt a srác a legokosabb, te meg nem igazán
2013. szept. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Lina93 ***** válasza:

Hagyd a francba, az ilyen emberekkel csak a baj van.

Nehogy segíts neki, max esetleg munkát találni, de arra készülj fel, hogy nem akkor fogja megkeseríteni az életed, ha nem segítesz neki, hanem akkor ha magadhoz költözteted, majd elvárja, hogy eltartsd, etesd, itasd, főzz, moss, takaríts rá, vidd be neki a tv elé, amit csak megkíván...

Ne foglalkozz vele. Rég észre kellett volna vennie magát, ha eddig nem sikerült, akkor talán már nem is fogja.

2013. szept. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
ácsi nem tudni mi az oka annak h oda jutott egy ember se véletlen lesz ilyen valami oka mindig van. mi a végzettsége dolgozott e már rokonnál egyáltalán ház körüli munkát valamit? itélkezni könnyü meg kell találni mi az oka. keresgéljen adjon fel hirdetést h munkát keres stb. de ne haszánljon ki!
2013. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hát igen sose dolgozott,de lusta.. 8 általánosa van csak meg..
2013. szept. 30. 14:20
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
te sem lehecc különb ha leállsz egy ilyen pasival 24 éves nő létedre XD
2013. szept. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát igen... én se vagyok 100-as
2013. szept. 30. 14:25
 19/20 anonim ***** válasza:

Számomra felfoghatatlan,neked ez miért kérdés.Adott egy ingyenélő,aki nem jár dolgozni,gyakorlatilag a te bőrödön élősködik,meg zsarol.Nyilván nincs épeszű ember,aki ezt tűrné.

Még ha dolgozna,lenne egy jó szakmája,ilyesmi,de semmit sem tud felmutatni...Vagy ha tudna sem lenne joga téged kihasználni.Te ezt miért hagyod???

2013. szept. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
keress engem, én pont az ellenkezője vagyok! :-))
2013. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!