Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meglehet érteni hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet érteni hogy a barátom egyedül akar lenni?

Figyelt kérdés
külön mentünk mert meghal pár napon belül a nagy bátya meglehet érteni hogy egyedül akar lenni most??
2013. szept. 30. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. Gondolj bele milyen érzés lehet neki. Részvétem :(
2013. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, de ehhez nem kell "külön menni", anélkül is el lehet tölteni pár napot egyedül.
2013. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a nagymamája is megfog halni..és az édesanyával meg az édesapjával is gondok vannak..
2013. szept. 30. 17:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Ilyenkor sokan vágynak a magányra, hogy feldolgozza a dolgokat, és egyedül gyászoljon.
2013. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

sokkaktól megkérdeztem hogy vissza jö e hozzám lehetünk e még együtt mint egy pár vajon kellek e még neki...sokan(10/9)mondta hogy igen csak hadjam nyugodni..

nagyon szeretem és hiányzik..:(

ma reggel találkoztam vele..azt mondta else tudom képzelni milyen jó most neki..hogy csak fekszik az ágyba és egyedül van

2013. szept. 30. 17:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze.

Legfeljebb annyit csinálj, hogy ráírsz és megkérdezed tudsz e valamit segíteni neki.Írd azt is hogy én itt vagyok és bármikor írhatsz, felhívhatsz.Utána pedig hagyd békén.

2013. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
minden nap láttom..de én ezt így nem bírom
2013. szept. 30. 17:35
 8/8 A kérdező kommentje:
mindennap elmondom neki hogy rám számithat
2013. szept. 30. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!