Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berny18 kérdése:

Mit tegyek? Van egy srác akivel találkozgattam egy sráccal. Kedvelem meg minden de nem tudom mit akarok. Fél éve vagyok szingli . És most a srác szerintem járni akar velem. De nekem amúgy jó egyedül. DE nem tudom mi lenne jó hosszútávon?!

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek! Köszönöm :)
2013. jan. 11. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked is tetszik, akkor ne hagyd ki az alkalmat csak azért, mert neked jó egyedül. Nem kell heti minden percben vele lenned, de add meg az esélyt kettőtöknek. Még jó egyedül, de hosszútávon nem lesz az!
2013. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
mi ez a szingli mania.......nem egy erett gondolkodasra vall
2013. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak félek ha mégse jön össze elvesztenék egy remek embert. Mert tényleg kedvelem és aranyos csak nem akarom tönkretenni egy gyors kapcsolattal...
2013. jan. 11. 18:21
 4/4 anonim válasza:
100%
szivedre hallgass ne az eszedre!!!
2013. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!