Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire illik egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire illik egy 18 éves fiúhoz 21-22 éves lány?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy 21-22 éves lány már sokkal érettebb, intelligensebb, így tovább.
2009. nov. 7. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha kölcsönös a vonzalom, nyugodtan meg lehet próbálni, főleg ha még a lány is tanul. Egy dolgozó nő egy iskolás fiúval furább lenne, de akár még az is megpróbálható, ha tetszenek egymásnak.
2009. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani, hogy nem ismerlek se téged, se a lányt. A kor nem számít szinte semmit, főleg ilyen korban. A lány lehet, hogy túlreagálná és zavarná az a 3-4 év.
2009. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne? Meg lehet próbálni, meg azért ez nem olyan vészes korkülönbség még akkor se ha a lány az idősebb
2009. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 cipi8 válasza:

Ez nem illés kérdése. Ha szeretitek egymást akkor az 3-4 év nem lehet akadály.

Mi is így voltunk a férjemmel. Ő 16 éves volt amikor összejöttünk én meg 18. Azóta eltelt 5 év és még mindig nagyon szeretjük egymást.

2009. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel épp a 20. szülinapját ünnepeltük,amikor összejött egy 17 éves sráccal.Engem a sikítófrász kerülgetett a gyerektől,mert szerintem egy gyerekes idióta,de már 3,5 éve együtt vannak.Ők szeretik egymást és ez a fontos.Hosszabb távon összecsiszolódik az ember.
2009. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én 18 voltam mikor exbarátnőmnek megmondtam hogy többet érzek mint barátság és férje volt +7 évvel idősebb is volt tőlem a legjobb barátom volt 5hónapig még sikerült barátként kezelni egymás a nagy vallomás után de utána felválaltuk és 3 évig működött is most 2hónapja vége...

Ezzel azt akartam hogy a kor nem számít ha vonzódik hozzád.

Ez manapság egyre elterjedtebb hogy csaj az idősebb ne félj nem fognak megszolni...


sok sikert

2009. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 thedani ***** válasza:

Simán összeillenek korban, de tulajdonképpen 18 fölött már eltörpül a kor különbség, járhat egy 25 éves egy 38 évessel is ha ahhoz van gusztusa. De nem is ebben kell hogy illjetek, hanem jellemben, ízlésben, és igényekben. Szóval ha leírod hogy mennyire vagytok hasonlók akkor talán jobb választ tudunk adni. De a kor az stimmel, ezen nem fog múlni a dolog.

21\F V.Dániel

2009. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!