Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány jobban vonzódik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány jobban vonzódik egy fiúhoz ha az 1,5,2 évvel idősebb nála? 14/l 16/f A lány is és a fiú is érettebb az átlagnál szellemileg is és testileg is.

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 20:01
 1/5 A kérdező kommentje:
másfél 2 év akar lenni:D csak kimaradt egy helyköz
2009. szept. 29. 20:07
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyéni függő és a szerelemhez sincs sok köze.

Nekem midig az volt az elképzelésem, hogy én majd idősebb férfival kötöm össze az életem, mert hát a fiatalabbakat éretlennek gondoltam magamhoz.

Erre most egy 2 évvel fiatalabb férfiba szerettem bele, immár 3 éve és egy hónapja össze is költöztünk.


Ez semmit nem jelent.


És nem értem, mi köze a szellemi és testi érettségnek a dologhoz? Amúgy itt minden kérdező úgy gondolja, hogy érettebb a koránál. Szerintem az az érett, aki nem hangoztatja, hogy ő érettebb -e vagy sem. 14-16 évesen amúgy sem lehet senki olyan érett mint 20 évesen. Tapasztaltam és én is érettnek éreztem magam mindig.

2009. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a lányok szeretik a pár évvel idősebb pasikat. De kizárt, hogy érettebbek lennétek az átlagnál, aki ilyen szöveget ír, az sosem az. Vagy már le tudnátok pl. érettségizni? Mert ha igen, akkor visszaszívom.
2009. szept. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tanulásra gondoltam. Nem tudnánk leérettségizni, de az osztálytársaim nagy része elég komolytalan és náluk jóval érettebbnek gondolom még a 14 éves lányt is.
2009. szept. 30. 16:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak a nagyobb pasikat szeretem, ők érnek csak meg szellemileg egy kapcsolatoz, a kissebbeknek meg csak encegés : "Ne van csajom!". Nem szeretem az ilyent. Természetesen, a külsejük is vonzóbb, éretebbek, férfiasabbak, és nem gyerekek. Néa a komolyság is fontos a kapcsolatokban- 14L
2012. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!