Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Középkorú, családos nők!...

Középkorú, családos nők! Miért vagytok irigyek a fiatal lányokra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 15:21
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
71%
Személyes tapasztalat alapján egyszerűen nem tudja elfogadni, hogy az idő telik. Pedig egyáltalán nem öreg még ilyenkor egy nő, szerintem aki nyíltan utálkozik és irigykedik az teszi magát csúnyává ezzel a viselkedéssel.
2011. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
68%
Vagy arra a szituációra gondoltál, amikor a saját lányára irigy valaki?
2011. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
69%
Na de honnan veszed, hogy irigyek? Miert lennenek irigyek? MInden korosztalynak meg van az orome es atka.
2011. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
62%
Nem mindenki irigy, de vannak irigyek, akik nyíltan is vállalják, hogy irigyek, mondom személyesen találkoztam ilyennel.A kérdező rájuk célzott, nem azokra, akik nem irigykednek.
2011. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
52%
Én 32 éves, 2 gyerekes ( 2 és 4 éves) anyuka vagyok, 5-6 éve még buliztam én is rendesen, de nem vagyok irigy rájuk. Kiéltem magam, mindenkinél eljön az idő, amikor meg kell állapodnia, röhejesen is néznék már ki a buliban tökrészegen és szar volna másnaposan a gyerekeim szemébe néznem. :D
2011. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Nyilván nem mindenki irigy, nem is rájuk vonatkozik a kérdés.


De a munkahelyem tele van ilyen nőkkel. Én vagyok az egyetlen fiatal és folyton áskálódnak, igyekeznek keresztbetenni, már az első naptól kezdve. Nem is próbáltak megismerni.


Azt az energiát, amit rám fordítanak, inkább magukra kellene. Anyukám pl. 50 éves egy bombanő. Minden elfogultság nélkül mondom. 30 éves férfiak is bepróbálkoznak nála. Tehát lehet jól kinézni, csak tenni kell érte.

2011. aug. 5. 15:30
 7/48 A kérdező kommentje:
32 évesen még messze vagy a középkortól, de azért köszi a választ!:D
2011. aug. 5. 15:31
 8/48 anonim ***** válasza:
82%

Középkorú vagyok és családos, meg még nő is, a fiam 18 éves

és nem vagyok irigy a fiatal lányokra, amikor utálom nézni a kitett testrészeiket.

Egyszerűen csak a női nem megalázásának érzem azt, ahogy öltözködnek. Az arcomra kiülő undor ennek szól és nem az irigységnek. Némelyik undorítóan kövér és kilóg a hája, de nem baj, mert legalább divatos...

A másiknak meg nem lóg ki hája, tök jó alakja van, de egy kétlábonjáró céltábla és csodálkozik meg felháborodik, ha beszólnak neki vagy le*urvázzák a háta mögött.

A modoruktól meg kinyílik a bicska...Szóval mindezek együttvéve kiváltanak olyan hatást, aminek köze sincs az irigységhez.

Ha nem ilyesmire gondoltál, akkor adj meg pontosabb paramétereket, példákat.


(Hozzáteszem, hogy én is fiatalos vagyok és szeretek szexisen öltözni, de ezt nem azzal érem el, hogy kirakom a testem réseit. Ezt csak azért írtam, hogy ne higgye egyetlen fiatal csajszi se azt, hogy az anyukák szűklátókörűek vagy elhanyagoltak és anyukásak. Van ilyen is persze, de nagyon sokan megmaradtunk friss, modern anyának, akik szeretik élni az életet és ez meg is látszik rajtunk mutogatósdi nélkül is)

2011. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
72%

na közben olvastalak és így már értem :)

és megértelek - lehet benne valami, de ezt az oldalt nem olvassák ám azok a nők, szóval itt ne várj választ erre :)

inkább tedd fel a kérdést a nők lapjában, hátha onnan magukra ismernek :)

2011. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
90%
Hát, én nem lesegetem más hogy néz ki. Ha kövér és ehhez nem tud öltözködni, akkor nem kezdek el rá fintorogni. Anyukám főleg nem. Mindenki olyan, amilyen.
2011. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!