Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Bocsánat hogyha zavaros lesz a történetem remélem a lényeget érteni tudjátok majd!:) Arròl van szò hogy beleszerettem a legjobb fiù barátomba...vagyis azthiszem mert tudjátok : több mint legjobb barát , kevesebb mint szerelem.Tudom sok ilyen kérdés van itt ami lényegeben erről szòl de abban más hogy a fiù viszont olyan furcsán viszonyul hozzám. Néha azthiszem nem is foglalkozik velem de aztán beszélünk és ő az aki önbizalmat ad nekem. Mindig ha mondok valami olyat hogy pl.: ma láttam egy nagyonszép lányt:o olyat reagál rá hogy: tükörbe néztél?:o . Ès sokszorr volt már hogy aztmondta gyönyörű vagyok meg hogy olyan lány vagyok hogy a legszebb stb. Ès ezek nekem olyan jòl esnek...de mivan ha másoknak is ilyeneket ír?! Mert most nem szerelmes senkibe aztirta de kavarni szeretne...mivan ha velem is CSAK kavarni akar?:( Nektek mi a véleményetek? Ha valamire kivancsiak vagytok nyugodtan kérdezzetek azzal is segitetek:)!

2013. júl. 3. 01:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Élőben találkoztatok már?
2013. júl. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze nem is egyszer..de mostanában nem:( Max.osszefutottunk
2013. júl. 3. 01:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Nézd ilyeneket én is mondok lányoknak, mert ilyenkor jó ha egy igazi barát mellette áll az illetőnek. Ha gondolod küldj magadról képet priviben, és akkor így idegenként megmondom, hogy hogyan nézel ki. Őszintén... ;) (első voltam)
2013. júl. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy köszönöm de inkább nem szeretnék magamròl képet kuldeni:) Szerinted van eselyem ennel a fiùnál?Azt kihagytam hogy 1 eve szereles volt belem
2013. júl. 3. 02:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos a korotokat is kihagytad. Ha meggondolnád magadat akkor nyugodtan küldj. Esélyed lehet nála a leírtak alapján, de azért tenni is kell. :)
2013. júl. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

én 14 ő 15:)

Rendben!

Egyébként holnap elmondom neki !:)

2013. júl. 3. 02:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Na végre valaki aki el is mondja az adott fiúnak. :) Sok sikert! ;)
2013. júl. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet nála esélyed..
2013. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van:)
2013. júl. 3. 12:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Írd meg majd privátban, hogy hogy sikerült. :) (én irkáltam neked a válaszokat este az elsőtől kezdve :D )
2013. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!