Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők elvárják, hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők elvárják, hogy a férfi állandóan pofázzon valamiről?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, rövidebb-hosszabb leírások, beszélgetések, tapasztalatok alapján, hogy a csendesebb férfiak kevésbé sikeresek nők terén. Csendesebb típus vagyok, nem jártatom feleslegesen a számat, viszont személyes élmények alapján elmondhatom, hogy a nőket minden esetben el kell varázsolni. Mindegy miről, csak pofázzunk. Folyamatosan. Vannak napjaim, amikor be nem áll a szám, viszont inkább az jellemző, hogy egész nap kevesebbet beszélek, a felesleges szóf0sást ha lehet, mindig mellőzöm. A nőknek pedig ez kevésbé imponál.


Mások is így látják, ahogy én?


2013. szept. 30. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az arany középutat kell megtaláld. Nem kell egész nap locsogni, de azért ha úgy van, menjen olajozottan a beszélgetés. Néha a csönd is tud nagyon jó lenni, senki nem várja el, hogy 0-24 magyarázz.
2013. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A halálom az amiről te beszélsz..Kell a csend is két ember között..
2013. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én meg pont túl sokat dumálok. Ami nem lenne baj de 80%-ban hülyeségeket mondok. Ezért az erre nem vevő lányoknak hagyom, had irányítsák ők a beszélgetést valami értelmes téma felé.
2013. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A ponyvaregényt nézd meg. Amikor Mia Wallace (Uma Thurman) és Vincent Vega (John Travolta) kajálnak ez szóba kerül.
2013. szept. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

tény h volt már olyan h csak éppen akkor nem járt a pofám amikor levegőt vettem és jött a kérdés:miért vagy csendben?

Nem bírtam megállni röhögés nélkül:D

2013. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy nő csak úgy tud véleményt alkotni rólad, ha sokat pofázol vele, megismeri a gondolkodásodat, az életviteled, stb. Ha ez megvan, onnantól kezdve alakulhatnak ki a komoly kapcsolatok, mint például a szerelem.
2013. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy mindenki elvárná, ha valaki folyamatosan szövegel az szerintem kifejezetten idegesítő. Én is általában csak akkor beszélek, ha valami értelmes mondanivalóm van és az lenne a jó, ha a párom is ilyen lenne és ha épp egyikünknek sincs mondanivalója, akkor csak úgy csendben elfoglalnánk magunkat. Ismerkedés közben sem baj, ha valaki nem beszél egyfolytában.
2013. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, jól írjátok, de a cél nélküli felesleges szöveghányás nem területem, és jobban szeretem a csendet mint az értelmetlen, vég nélküli locsogást. Ha van téma, ha van mondanivaló, azt természetesen hosszan ecseteljük, de van, hogy szeretek inkább csendben tevékenykedni, nem fecsegni folyton, de mégis mintha elvárnák tőlem a nők, hogy dobjak fel valami új témát. Minek új téma, ha a csendet is lehet élvezni?
2013. szept. 30. 22:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Jobb szeretjük, ha kulturáltan társalog.
2013. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#6-nál a pont. Mert abból, hogy csendben ülsz, mint a sült hal nem ismerünk meg téged. Mert lehet, hogy a partnered kínos csendnek érzékeli azt, amit te nem. Meg mert nem árt, ha egy pasas tud irányítani egy beszélgetést, az olyan férfias. Az viszont nem, ha minden mondatot harapófogóval kell kihúzni belőled.


Egyébként egyet értek, sok olyan eset van, amikor jó a csend és csendben élvezni egymás társaságát.

2013. szept. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!