Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 eves vagyok. Baj ha a 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 eves vagyok. Baj ha a 15 eves csajom akivel mar 1 eve egyutt vok nem smarol mert allitasa szerint "fel" vajon mitol es miert nem csinalja?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 18:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát elég fura...

Biztos szerelmes beléd az a lány?

Deszntem egyszer kapd el egy olyan pillanatban és vezesd rá a dolgokra..onnantól tuti fog:):)

2008. júl. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
szerintem nem normális! Más volt már??
2008. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

1 éve együtt vagytok de nem akar smàrolni?nem lehet hogy csak te hiszed hogy együtt vagytok,ö meg jo baràtnak tkint téged?

vagy ennyire félénk lenne?

nem tudom,de ha én szerelmes vagyok,nem érzek félelmet föleg ha a partneremröl van szo.

csokold meg eröszakkal,aztàn ha pofonvàg,akkor nem is akar téged.màst nem tudok ehhez füzni.esetleg valamelyik részröl szàjhiygénia a probléma?

2008. júl. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Állatira nem normális, az a vicces, h nem is lehet mitől fén

lni.. egy természetes és jó dologtól. Sztem küld vissza az ovodába :S Ott nem kell smárolnia senkinek.

2008. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
senkivel*
2008. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
probaltam mar ra venni is de sehogy nem akarja.eloszor miko csak megismertem akkor elkezdett es egy par masodperc mulva vissza huzodott,azt mondta nem tud
2008. júl. 4. 18:55
 7/17 A kérdező kommentje:
utanna miota jartunk beszeltem rola es biztattam es kuldtem neki minden hozza kapcsolatos szoveget de o nem akar sehogy es miko kerdeztem akkor azt valaszolta h fel
2008. júl. 4. 18:56
 8/17 A kérdező kommentje:
h miert fel nem mondja el.szeretni szeret nagyon de attol fel vmitol mitol lehet az oka vajon?
2008. júl. 4. 18:57
 9/17 A kérdező kommentje:
meg irjatok leci szeretnem tudni mi lehet a baj.meg egy gond azonkivul h nem nagyon engedi azt se h tapizzam "alul"
2008. júl. 4. 19:03
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor ennyi idős voltam, mint ti, akkor én sem mertem csókolózni. Majdnem 3 barátomat veszítettem el, e miatt. Aztán egyszer egy másik sráccal, - aki a pasim volt - elmentünk sétálni, és átsétáltunk egy sötét helyen, megállított, lekapott, és mentünk tovább. De úgy lekapott, hogy szóhoz se jutottam és ellenkezni sem volt időm.

2008. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!