Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja velem ezt a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja velem ezt a srác?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel lassan fél éve se veled se nélküled a kapcsolatunk.Egyszer azt mondja,hogy legyünk csak barátok.Amikor megszokom a barátság gondolatát felkeres,és összekutyul mindent.Máskor azt mondja,hogy milyen szép család lennénk együtt,vagy,hogy 2 év múlva megnősül(elvesz).Volt olyan,hogy lemondta a bulit,csak azért,hogy velem lehessen.Lehetséges,hogy fél egy párkapcsolattól?Mert nem volt még normális barátnője,és nem igazán tudja,hogy kell egy nővel bánni..
2011. nov. 5. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, mert engeded neki. Legyél keményebb, ne add meg azonnal, amire vágyik.
2011. nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lol, ennyire nagy szám hogy valaki lemond egy bulit csak hogy a barátnőjével legyen? :D Nagyon eljárt felettem az idő ezek szerint pedig csak 21 vagyok :D

Egyébként, valószínűleg határozottabban kéne fellépned. Mondd meg neki, hogy neked ő fontos (ha fontos), és fáj hogy ezt csinálja veled. Adj neki egy hetet hogy átgondolja, és mondd meg hogy csak akkor vagy hajlnadó vele bármire, (barátság / párkapcsolat) ha komolyan is gondolja.

2011. nov. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem fogom keresni,majd ő jön,ha akar.Csak...kegyetlenül hiányzik:S
2011. nov. 5. 19:06
 4/4 A kérdező kommentje:
19:06 nem vagyok a barátnője...csak kavarászunk.Ha lehet ezt így nevezni..Köszönöm a tanácsot,ez lesz a leghelyesebb,ha így fogok cselekedni.
2011. nov. 5. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!