Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 eves vagyok. Baj ha a 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 eves vagyok. Baj ha a 15 eves csajom akivel mar 1 eve egyutt vok nem smarol mert allitasa szerint "fel" vajon mitol es miert nem csinalja?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 18:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam még 17 évesen sem mertem megcsókolni a barátomat, mert nem tudtam hogy kell, féltem hogy rosszul csinálom, vagy elrontom, vagy bármi. Szerintem emiatt lehet, gondolom szégyenlősebb fajta, próbálj beszélni erről vele, ha nem csókolózott még akkor mondd hogy megtanítod, nem lesz semmi baj:)
2008. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
szerintem simán nem smárolt még korábban, és fél hogy a nagy ő, mármint te kiröhögi,nem akar előtted beégni. kapd le, és akármilyen szar, mondd azt hogy milyen jó volt
2008. júl. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
kossz a segitsegeteket;)
2008. júl. 5. 07:35
 14/17 A kérdező kommentje:
de az a baj h haggya h en betegyem a nyelvem es minden de o eldugja h ne erezzem csak miko megkerem h egy kicsit hagya h erezzem akko nem dugja el de mozgatni nem akarja
2008. júl. 6. 12:57
 15/17 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy büdös a szád?
2008. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
nem budos
2008. júl. 6. 20:49
 17/17 anonim ***** válasza:
figyelj..szerintem ő egy ilyen visszahúzodottad tipus..azért nem engedi a tapizást sem mert nem szereti..én is így vagyok..talán a bnőd is.. ahány pasim volt és ott akart fogni nem hagytam..vettem le a kezét..egyszerűen nem bírom ha ott fogdosnak..mást engedtem..de azt nem..szerintem a bnőd is kb ilyen beállítottságu..ha fogdosod vagy valami akkor szépen közeledj meg minden..és ha smacira kerül a sor..vhogy vezesd rá,hogy ne pánikoljon..nem lesz semmi ha mozgatja a nyelvét...és tégyleg jó ötlet..egyszercsak kapd le és kész..majd többet nem fog ellenkezni meglátod ;)
2009. jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!