Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak a régi Facebookjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak a régi Facebookjára tudom a jelszot beléptem és olvasgattam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A páromnak 2 facebookja van az egyikre nem lépett már be régóta(2011) Erre tudom a jelszot, beléptem és elolvastam mindent.

Tudom nem szép dolog de ne mtudtam megállni.

Olyan dolgokat irkált, hogy örökké szertni fogja meg h mindig vele marad és h ő a mindene. Ez 3 pasinak is irta.

Nekem is ezt mondogatja meg ira meg smseketis küld. Viszont most hogy elovlastam őket, nem tudom hogy tényleg komolyan gondolja-e vagy csak 1 pótlék vagyok aki helyettesíti az előttem évők valamelyikét. Mert ugye őt evesztette de velem jol érzi magát. Attol félek csak pótléknak vagyok jó, hogy ne legyen egyedól de még mindig mást szeret. Aztán van még 1 oldal mobiltelo.hu

Az itt küldött ingyenes sms-ek van jo pár közte h ne mbir nélküle élni irjon meg h hiányzik h szereti és nem akarja elveszteni. Aztán 1 utolsó záro h ő mindöökké szeretni fogja még ha ő nem is őt.

A többi pasinak ilyet nem irt. Nekem is irja ezeket, de ne mvagyok benne biztos, hogy tényleg kellek neki, mármint h én kellek neki v más kell de én tudom őt potolni.

Nem akarok pótlék lenni....

Mit kellen higgyek?

BEszélni nem akarok vele eről mert akkor kiakadna és tuti szakitana velem h mit turkálo k én itt meg ott...



2013. okt. 1. 11:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az ember jobb esetben mindig az aktuális partneréről hiszi azt, hogy vele lesz örökké, és ez végül vagy tényleg úgy lesz, vagy pedig egy idő után rájön, hogy mégsem. Most veled van, és rólad hiszi azt, hogy te vagy élete párja. Szóval szerintem ne aggódj, nem hinném, hogy pótlék vagy.

22, lány

2013. okt. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Ha jól dekódolom, amit írtál, ezek a dolgok 2011-ben, tehát két éve történtek. Akkor mást szeretett, most téged szeret. Én úgy ismerkedtem meg a párommal, hogy éppen elhagyta a 8 éves kapcsolata, az első nagy szerelme és azt gondolta, sosem fog többé olyasmit érezni, még a nyomába sem ér majd. Ehhez képest egy év leforgása alatt ez megtörtént, most már 4 éve vagyunk együtt és semmi okom kételkedni benne.

Volt, hogy elolvastam egy régi versét, amit a korábbi szerelmének írt, és persze rohadt rosszul esett azt olvasni, voltak benne hasonlók, mint amiket nekem szokott mondani. Minden embernek van egyfajta szavajárása, ahogy az érzéseit kifejezi. Én megbeszéltem ezt vele amúgy, mondjuk én nem turkáltam, hanem egy olyan helyen akadtam rá, ahova szabad bejárásunk van közösen, csak nem emlékezett rá, hogy még nem törölte onnan.

Szóval, ha nem akarod ezt megbeszélni vele, akkor egyet tehetsz, verd ki a fejedből.

2013. okt. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Mármint amit olvastál, nem a lányt. (előző voltam)
2013. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Meg nekem azt mondta hogy neki én vagyok az első akivel lefeküdt, de az üzenetek nem ezt bizonyitják. Erős utalásoakt lehet olvasni. Azt nem tudom ,hogy találkoztake és történe valami de igazábol nem is érdekel. Az érdekel h hazudott-e v sem :/

Nyersen fogalmazva Chatsexelt 2 pasival is. H iy kivanja meg ugy... Sorolhatnám nem akarok most belemenni a részletekbe

2013. okt. 1. 11:52
 5/33 A kérdező kommentje:
Bocsi az irásért de kicsit remeg a kezem annyira felkavart :/
2013. okt. 1. 11:54
 6/33 anonim ***** válasza:

Először is egy kicsit lehordalak. Attól, hogy a párod, még nem azt jelenti, hogy megsértheted a magánszféráját. Undorító, ha valaki a párja után, a párja email címét vagy facebook-ját kutatja. Bíz a párodban. Ha a ti kapcsolatotok nem a kölcsönös bizalomra épült, akkor már rég vége az egésznek.

....

Ahogy már írta valaki előttem, sokan gondolják úgy, hogy az aktuális párjuk az igazi, és csak vele tudják elképzelni az életüket -> ha tényleg szerelmes az ember, akkor ez így van.

2013. okt. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

2011 nagyon rég volt.Másrészt szemét dolog volt,és felesleges.

Csak magadat minősítetted.

2013. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Tudom jol már bánom is az egészet kaptam fejmosást már barátomtol skype-n....

Igazábol nem is ezek zavarnak, hanem h potlék vagyok-e v sem :/ Bizok benne nem tudom kinézni belőle h mas lenne neki rajtam kivül. Egyszerűencsak féle h elveszitem és megfog unni mivel nem engem szeret hanem azt szereti aminek látni akar engem.(Vagyis az exét) Ezért attol féle elfogom vesziteni...Ez a potlék dolog bánt :/

2013. okt. 1. 12:00
 9/33 anonim ***** válasza:
A hülyeségeddel elindítottál egy lavinát.Most ezen gondolkozol aztán több lesz.Kész vége a kapcsolatodnak.
2013. okt. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Ezt a pótlék dolgot egyelőre te beszéled be magadnak.
2013. okt. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!