Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Miért írogat egy régi barátnőjének?

Figyelt kérdés
Párommal 5 és fél éve vagyunk együtt és van egy másfél éves kislányunk. Mióta a kislányunk megszületett, nem jut annyi időnk egymásra mint előtte. Ő többet dolgozik, sőt itthon is maszekol, meló után a telkünkön dolgozik, kézi edzésre jár, hétvégén meccsük van, ha nincs meccs akkor megint a kert. Én totál lefáradok az egész napos házimunka + a kicsi. A kislányunk igazi energiabomba, úgyhogy estére én is kidőlök vele. Így tényleg kevés az időnk egymásra. Egyik nap nagyon nagy jókedvvel jött haza, mire nagynehezen kinyögte azért örül ennyire mert egy volt barátnőjével elkezdtek beszélgetni a facebookon, és milyen jó mert régen minden baját vele beszélte meg, meg mindenben segítettek egymásnak. Azt mondta semmi olyanról nem beszélnek, csak hogy kivel mi van. Tegnap már nagyon dugdosta előlem a telefonját, mert arról facebookozott. Este beléptem és elolvastam mikről beszéltek. A párom nekem azt mondta a csaj írt rá, erre kiderült hogy pont fordítva volt. Olyanokat mondott a csajnak, hogy nagy gondok vannak köztünk, főképp azért mert kevés időnk van egymásra, nem tudja mi lesz így. Azt mondta már beszélgetni sem tudunk egymással, pedig ez nem igaz egyáltalán. Azt írta a lánynak, hogy ő szereti a családját, de mégis mennyi probléma van, meg stb... Annyira ideges lettem, ha egyszer így érzi a dolgokat akkor miért nem nekem mondja, hanem egy "idegennek"!? Nem akarom hogy megtudja hogy elolvastam a beszélgetésüket. Mit tegyek? Ha felhozom a témát tuti rájön...
2013. szept. 19. 08:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Pedig jobb ha felhozod, mert ez tipikus lefektetős szöveg!
2013. szept. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Sajnállak !:/ De szerintem ezt meglehet oldani beszéld meg vele őszintén közös programokra nincs lehetőség ahova 3 -ba elmentek?
2013. szept. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát pont ez a baja szerintem, hogy ha valahová elmegyünk akkor is mindig hárman, és ő kettesben szeretne. De olyan ritka hogy tud valaki vigyázni a kislányunkra... ezt ő is megérthetné :(
2013. szept. 19. 08:32
 4/19 kolosszus22 ***** válasza:

Gyereket időnként nem árt lepasszolni valakinek (nagyszülő pl.) és egymásra szentelni azt az időtöket, ki kell mozdulni kicsit, egy jót szexelni, stb. mert erre hosszútávon rá fog menni a házasságotok. Nem egyedi eset, hogy ha megszületik a gyerek utána az köti le az időt, szex elmarad, a férj meg hanyagolva érzi magát (tul. képpen jogosan) és kezdődik a baj, ismeretségi körömben is van egy pár ilyen eset.

26F

2013. szept. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én az ilyen férfit messziről elkerülném mi az hogy kettesbe minek csinálta a kicsit?A mi szülein k régen mindig mindenhova elvittek magukkal és nem írogattak mással meg semmi ilyesmi és nem ment rá a házasságuk 28 éve házasok!
2013. szept. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 viktor123456 ***** válasza:
Old meg a gyerekfelügyeletet, különben ennek sanyi. :-)
2013. szept. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Könnyen írják itt egyesek hogy oldjam meg a gyerekfelügyeletet! Az ő szülei messze laknak, az én szüleim meg műszakban dolgoznak... így nem egyszerű!!
2013. szept. 19. 08:38
 8/19 anonim ***** válasza:
szerintem jobb ha megállítod azt ami elkezdett lecsúszni a lejtőn. vagyis hozd fel a témát és beszéld meg vele.
2013. szept. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szia! Gyerekfelügyeletre megoldás lehet ha barátnőid közül valakinek szintén van kisgyereke, egyszer te vigyázol a két picire hétvégén egyszer a másik anyuka és mindenki jól járt, még a gyerekek is :) én drukkolok neked! Bár ez tényleg nem szép dolog a párodtól, hogy ezt csinálta! Szerintem valld be hogy megnézted az üzeneteket és azért mert érezted, hogy valami nem stimmel és így nyugodtál meg! Ha szeret meg fogja érteni... én is volt h bele néztem facebookjába páromnak mert láttam, hogy a volt bnöjével beszélget 3 év után de meg mondta neki hogy zavar, és azóta se beszél vele mert az én nyugalmam fontosabb neki!
2013. szept. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Csak az is bosszant, hogy ő úgy állítja be a dolgokat a csajnak, mintha csak én lennék azért a hibás, hogy nincs annyi időnk egymásra. Pedig ő is tehetne azért hogy többet itthon legyen. Nem azt mondom hogy ne dolgozzon, de pl. ami nem hoz pénzt a konyhára az a kézilabda. Azt sem mondom hogy ne csinálja, de azért egy-egy edzést mondjuk kihagyhatna... Akkor meg miért engem állít be a rossznak?
2013. szept. 19. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!