Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinál valaki olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál valaki olyat, hogy regisztrál egy szexpartner- kereső és társkeresőre? De nem aktíválja. És ráadásul a párja mit se tud róla. Megakarja tán csalni vagy miért?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ilyen oldalakra elég sokféle céllal lehet regisztrálni....nekem az egyik legnagyobb sokkhatás volt, amikor az exemet megtaláltam rajta álnéven. Na onnan már nem volt visszaút.

Amúgy lehet találni nagyon kellemes társaságot is,akikkel beszélgetsz, nem feltétlenül az ellenkező nemből és nem csak szex miatt.

Én a mostani párommal is egy ilyen oldalon beszélgettünk először, aztán randi lett belőle igaz csak fél évvel később most pedig kapcsolat. :)

Egy biztos, hogy aki regisztrál egy ilyen oldalra és kapcsolatban van, annak sajnos céljai vannak vele...tapasztalat. Például még nem erős hozzá , hogy otthagyja a párját, de már keresi a következőt.


27/N

2013. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én például pasikat keresek ott, vagy párokat bi hármashoz.


f/44

2013. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!