Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem kérdez rólam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem kérdez rólam, csak nekem furcsa vagy túl felfújom?

Figyelt kérdés
Amikor interneten beszélgetünk csak én kérdezek róla, hogy mi van vele meg stb. de ő sosem rólam. Megemlítettem ezt neki és ez volt a válasza: "nem szeretek ilyeneket kérdezgetni, annyira közhelyes". Személyesen nincs ilyen gond.
2013. okt. 1. 23:34
 1/5 anonim válasza:
Lehet, hogy csak a netet utálja.
2013. okt. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hidd el neki. Ez tényleg közhelyes, és eröltetett. Etikett...

A barátod biztos nagyon érett személyiség.

2013. okt. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
na nehogy már ne kérdezze meg h h vagy.. omg....
2013. okt. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek ezt kérdezni, ha történt valami érdekes mondd el neki... De az ilyesmi kérdésekre az esetek 99,6%-ban az a válasz, hogy "Semmi különös." szóval mi értelme erre pazarolni az időt?
2013. okt. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát pedig két ember amikor kapcsolatban van, érdeklődik a másik iránt. A pasid egy bunkó, nem lehet erre mást mondani.

Ha azt írja hogy közhelyes dolog megkérdezni hogy hogy vagy, az véleményem szerint főleg gáz.

Abba nem gondol bele, hogy az emberek Okkal kérdezgetik ezt egymástól??

Tarts tükröt. Ne kérdezz róla semmit, de semmit.

Figyeld a beszélgetés menetét...

2013. okt. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!