Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi manapság ez az új divat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi manapság ez az új divat, hogy 20 év körüli fiatal nők 30 évvel idősebb férfivel vannak együtt?

Figyelt kérdés

A kérdést azért írtam ki, mert össze akartam jönni nemrég egy 2 éves bigével és 2 hónapig fűztem őt, a barátnője meg most mondja nekem, hogy te nem tudtad? Kérdezem tőle, hogy mit nem tudtam? Erre ilyet mond, hogy Adri egy 53 éves férfivel van együtt...

Erre úgy ledöbbentem, hogy rendesen leesett a vérnyomásom. Láttam már ilyet előtte is, csak ez eléggé megdobott, mert olyan lányról szól, aki nekem tetszik és csini, okos, kedves meg minden. Körülbelül még 5-6 ilyet ismerek, de eddig nem volt ez, csak az utóbbi 2-3 évben.

Még annyit se lehet mondani, hogy a faszi gazdag, mert gyárba jár dolgozni és 90-et keres havonta...

Mi a franc van itt?



2013. szept. 12. 14:18
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*22 éves bigével, elnézést. Én 21 vagyok.
2013. szept. 12. 14:19
 2/23 anonim ***** válasza:

ez a pedofília csúcsa:

"mert össze akartam jönni nemrég egy 2 éves bigével"


azt még pelenkázni kell te perverz ....

2013. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

így már más .....


válasz talán értebbek mint a korosztály????

2013. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Jól van, ne legyél már ennyire köcsög. Elírtam, elnézést kérek még egyszer.

Azért a 2 éves az 53 évessel durvább lett volna. XD

2013. szept. 12. 14:21
 5/23 anonim ***** válasza:

Mivel a nők hamarabb érnek a korukbeli srácok gyerekesek hozzájuk képest.

Sok huszonéves srácot ismerek és tény, hogy egyik másik a kisiskolás szintet sem üti meg. Tisztelet a kivétel.

Minden esetre én örülök neki.

32/F

2013. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Van az a pénz, amiért megjön az igaz szerelem is.
2013. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

5-sel egyetértek! ;)

20/L

2013. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Jól van, de azért ne mondd már, hogy minden huszonéves fiatal férfi gyerekes. Mondjuk ha a 20-25%-unk nem az, akkor abból lehetne válogatni.

Nekem például eszembe nem jutna egy 50 éves nővel együtt lenni csak azért, mert a korombeli lányok nagy többsége szintén gyerekes. Na jó, ha valami díváról lenne szó, akkor még esetleg lefeküdnék vele, de párkapcsolatra akkor sem kellene...

2013. szept. 12. 14:26
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
Örülsz neki? Hát nem tom, szerintem ez nem normális. Mert az, hogy max 10 évvel öregebb pasival van egy húsz éves az még belefér, de hogy egy 53 évessel? Szerintem ez nem normális, max apakomplexus lehet. Főleg, ha nem is gazdag. Én csak magamból tudok kiindulni, nekem ennyi idősen eszembe se jutott egy "papával" együtt lenni, nem is értem,hogy találhatják őket szexinek, hogy tudnak hozzájuk vonzódni.
2013. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%

meglehet nézni a mai 17-24 éves pasasokat...ez a "páwaság" úgy fertőzi végig őket mint a pestis...és így egyre kevesebb a normális külsejű srác (persze kivétel van, csak fogyóban...)

Most őszintén milyen csajnak kell olyan pasi, aki több időt tölt a tükör előtt, mint ő, vagy mélyebb a V kivágású felsője, mint a csajnak...és még sorolhatnám...nekem ilyen pasi nem kéne, így persze, hogy az érettebbek társaságát keressük...

Az én párom 32, persze mi nem tnap jöttünk össze...és azt beszéltük vmelyik nap, hogy én mondtam neki, h nem is tudom mi lenne velem, ha Ő nem lenne és szingli lennék...egyszerűen annyira nem látok itt a környékünkön normális, átlagos pasit, hogy szerintem egyedül halnék meg...elképesztő ez a mai "divat"...

2013. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!