Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy már nem szeret?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátnőmmel. Eddig minden nagyon szép volt. Rengeteget hülyültünk, élveztük egymás társaságát. Ha egy napot nem tudtunk találkozni, akkor már írtunk is egymásnak, hogy mennyire hiányzik a másik, és lebeszéltünk egy újabb találkozót. Mikor összejött, hogy találkozzunk, akkor mindig a nyakamba ugrott, nagyon örült nekem. Ha buliba készülődtünk, de valami nekem közbe jött, és mondtam neki, hogy valószínűleg én nem fogok menni, akkor azt mondta, így ő se vesz részt a bulin nélkülem.


Most azonban kicsit változott a helyzet. Elég rossz időszakon mentem keresztül. Nem részletezném, a lényeg, hogy minden összejött, és elég negatívan álltam hozzá a dolgokhoz. Gondolom ez hatott ki a kapcsolatunkra is. Már nem ugrik a nyakamba, ha találkozunk, már nem írja, hogy hiányzom neki, csak ha én is írom neki. Ha megkérdezem, hogy elrontottam-e valamit, akkor azt mondja, hogy semmit. Tegnapelőtt is sétáltunk, és nem is szóltunk egymáshoz (máskor is történt ilyen, de az a csönd nem volt kínos... ez viszont igen). Ma lesz egy buli, amire úgy tűnt nem tudok menni, de igazából nem érdekelte... Ő megy nélkülem is, jól fogja érezni magát (ami persze nem gond, de a fentebb leírtak szöges ellentéte, ami meglep). Ha írok neki, akkor alig-alig válaszol, ha meg mégis ír, akkor úgy érzem csak kötelességből teszi. Nem tudom mit tegyek. Van esélyem helyrehozni?


2013. okt. 2. 09:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélj meg vele egy találkozót és kérd meg hogy legyen őszinte veled. Mond el neki ezeket a dolgokat h nem az a baj h bulizni ment nélküled hanem h kicsit megváltozott tehát ahogy itt nekünk is leírtad mond el neki h te még mindig szereted de ha neki szünet kell h eldöntse akkor legyen. vagy ha már nem szeret mondja meg és hagyjátok de ha ő is lát még esélyt arra h van értelme a kapcsolatnak akkor küzdjetek mindketten,de ezt át kell vele rendesen veszekedés nélkül beszélni :)
2013. okt. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!