Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap szexelnenk a pasimmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap szexelnenk a pasimmal mit mondjak a szuleimnek, hogy elengedjenek?

Figyelt kérdés

este 11 utan


18/L


2013. okt. 2. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen ? Azt, hogy a barátoddal találkozol.
2013. okt. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyu, Apu! Megyek dugni!
2013. okt. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Nyugi, anyu, apu, nem fogok eltűnni, sőt, még többen is leszünk - egy babával!"
2013. okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok elmegyek és remélem tényleg elmegyek :DDDD
2013. okt. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na a sok hasznos tanács megérkezett...

Szerintem legyen péntek, és modhatod, hogy buliba mentek :) Csütörtökön este 11 utánra nincs tippem... :/

2013. okt. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 - A sok hasznos tanács után jött a te tanácsod :D.


18 évesen nem kell bujkálni az ilyesmivel. Igaz, hogy nem kaptunk túl sok háttér információt, de abban az esetben tudom indokoltnak elképzelni az ilyen titkolózást, ha a szülők betegesen szigorúak.

Viszont ha ez nem így van, akkor a szülők iránti bizalmatlanság csak árt a kapcsolatnak; ha egy szülő méltó a bizalomra, akkor az a minimum, hogy a gyerek nyitottan fordul hozzá és nem mellébeszél.


Előbb-utóbb minden szülőnek engednie kell a gyerekét felnőtté változni, a gond ott van, amikor valaki külön megtévesztésen kell törje a fejét azért, hogy a szüleit átverje.

A szülők el is hinnék persze, hogy 18 évesen átmegy a barátjához filmet nézni és pattogatott kukoricát enni . . . ilyenkor csak kiábrándító az, hogy a gyerek kamuzni próbál.

2013. okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Geronimo Stilton válasza:

Azért szerintem nem kéne a anyucinak meg apucinak részletezni hogy mit fogtok csinálni! :) Én úgy oldottam meg ennyi idősen,hogy:

én:-anya,átmegyek a barátomhóz.

Anya:-mikor jösz?

Én:- lehett ott alszom,Szia

és már ott sem voltam.

2013. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!