Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csináljam, hogy elengedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam, hogy elengedjenek a barátommal bálba?

Figyelt kérdés

2hónapja járunk,ő 18 én 15 múltam.Anyunak már mondtam hogy járunk,de nem igazán mozgatja a dolog,szerintem nem veszi komolyan,azt hiszi h ez is csak olyan mint a többi volt...PEdig nem mert ez kezd komolyodni,és kezdek bele szeretni..Eddig ő a leghoszabb kapcsolatom.Apám nagyon szigorú velem,és már elérte azt hogy megutáljam.. sajnos :(

Nos a barátom megvette a jegyeket a bálba,egy másik faluban,anyu hallani se akar róla.

Megy még 4 ismerösöm inen ahol én is lakok,egyik az anu barátnöjének a fia.

NEM MEREM apáámat megkérdezni, még nem is tudja hogy van barátom,félek nem engedne el:( De akkor a barátom nagyon szomorú lesz..és én nagyon akarok menni vele :(


2010. nov. 25. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem szép dolog az apádat ilyen miatt megutálni!

nézd az ő szemszögéből,van egy 15 éves lányod,aki még gyerek és egy 18 éves szinte férfi jár vele.

legjobb lenne,ha Ő maga menne el hozzátok,és kérne engedélyt az APÁDTÓL.

2010. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

IGen,MI IS igy gondoltuk,hogy eljön kikérni...Dee elötte már be kéne avatni..csak félek valahogy :S

Ccsak az a baj, hogy a velem egykorú bnőim meg az ÉVVEL FIATALABBAK, kint lehetnek 11-12ig..

engem meg multkor csak 9ig akart kiengedni...pedig énis játam ki 11ig....nagyon szomorú vagyok:( mert sose tudunk igy találkozni :(

2010. nov. 25. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

mert félt,te ezt nem fogod fel.szeretnek és próbálnak óvni

ne titkold el előle mert az jobban fog fájni neki.legjobb az ha elé állsz és megmondod neki,és engedélyt kérsz

aztán a pasid is eljön,és megmondja hoz-visz téged és korán haza érsz.

ha nem eged úgy se tudsz semmit csinálni ellene... ezért jobb az őszinteség.ha látja hogy van annyi gerinced hogy elé mersz/mer állni

van esélyed

2010. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne veszekedj az a legfontosabb. Apukád csak félt. Mondd el neki azt, amit ide is leírtál, hogy többen is mentek, tehát nem kettesben leszel a fiúval és minenképpen időben hazaérsz.

Ha nagyon nem akar elengedni, akkor is próbálj végig higgadt maradni és észérvekkel meggyőzni. Pl mondd el neki, hogy megbízhat benned, hiszen nem szoktál hazudni neki, és amúgy sem kell féltenie, mert nem vagy felelőtlen. És, hogy tudod, hogy félt, de igazán nincs rá oka, és ez neked nagyon fontos, mert nagyon szeretnél elmenni.

Az a lényeg, hogy ne a követelőző kislány benyomását keltd, hanem tényleg olyanét, aki már úton van a felnőttkor felé és tudja kezelni az ilyen helyzeteket is, mint pl ez.

2010. nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!