Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha a párod teljesen elfelejtkezik a névnapodról? (és tudva azt, hogy az utóbbi időben elhanyagol, nem törődik veled) Jártatok már így?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a sajátomat nem tudom, mikor van.
2013. okt. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a saját névnapomat sem tudom, hogy mikor van. Azért ez nem egy olyan nagy dolog, hogy problémát csinálj belőle.
2013. okt. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egy névnapért nem csinálnék különösebb felhajtást, de ha elhanyagol, sztem gondold át...
2013. okt. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Boldog névnapot Petra.
2013. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

" Szerintetek az normális, ha a párod teljesen elfelejtkezik a névnapodról? " - Nem tragédia.


" az utóbbi időben elhanyagol, nem törődik veled " - Ez viszont gond, de. . . amikor valaki egyértelműen észreveszi, hogy a párja elhanyagolja őt és nem törődik vele, akkor mi egyáltalán a kérdés ?

2013. okt. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én pl lefingom a névnapokat, semmire nem jó, csak arra, hogy elfelejtsd és baj legyen belőle, hogy mekkora érzéketlen tuskó állat vagy :)) Megdicsérjük egymást a szüleink által kapott nevek miatt ráadásul minden évben? :DDD Ez hülyeség kérem. De mivel tudom, hogy ez pl. egy lánynak fontos (hiszen fasssssság, nyilván fontos) így persze muszáj betartani és figyelni rá. fszom...
2013. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém sem köszöntött fel, még akkor sem, amikor mások mondták nekem előtte, hogy 'Boldog Névnapot!' nem bunkózásból, hanem csak nem tartja nagy dolognak a névnapot..
2013. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

10 éve vagyok nős

3 éve találom el az asszonyét.

De úgy, hogy minden naptárba beírom, és csipog telefon, ipad, emlékeztetők...

2013. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem nem normális. Megmondom őszintén, én mérges lennék ez miatt. Igazán nem várok el sokat... Évfordulót, házassági évfordulót, névnapot, szülinapot nem felejtünk el!


Nálunk még nem fordult elő.

2013. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!